Przejdź do treści

K2 odpala merytoryczny serwis www.k2hosting.pl wraz z ofertą promocyjną

Agencja K2 przygotowała merytoryczny serwis www.k2hosting.pl dedykowany usłudze hostingowej. Zawiera on wyczerpujące informacje dt. szczegółów oferty, referencji i case studies realizacji, będących wynikiem dziewięcioletniego doświadczenia firmy w pełnieniu tego typu usług. Serwis skierowany jest do odbiorców, którzy wraz ze swoim wzrostem wyrośli już z usług świadczonych przez masowych dostawców i oczekują  wsparcia na najwyższym poziomie.

Głównym założeniem serwisu jest dzielenie się wiedzą. Merytorycznie serwis pokrywa większość istotnych tematów związanych z utrzymaniem serwisów internetowych. Rozwinięty został temat monitoringu i zarządzania usługami, odpowiedzialności za jakość serwisu (SLA) ale również aspekty stricte technologiczne dotyczące systemów operacyjnych, technik zaawansowanej wirtualizacji, mocy obliczeniowych (Cloud Computing) i sposobów konfiguracji oraz korzystania ze sprzętu rzadko widywanego u masowych dostawców usług hostingowych, a oferowanego przez K2 Hosting. Serwis daje również możliwość bezpośredniego skierowania zapytania do ekspertów K2 w zakresie dowolnych problemów czy porad z zakresu technologii, dostępnych w ofercie.

Na blogu umieszczane będę aktualności i informacje o najważniejszych tendencjach związanych z usługami hostingowymi.

Wielomiesięczna praca specjalistów IT poświęcona na stworzenie serwisu przyniosła efekt w postaci kompendium wiedzy i rozwiązań technologicznych, z którego każdy może skorzystać.

W serwisie nie znajdziemy gotowych usług które można kupić on-line, za to zapoznanie się z prezentowanymi materiałami pozwoli odbiorcy dużo efektywniej zrozumieć własne potrzeby, jak również poznać technologie oferowane na rynku usług hostingowych i atuty K2 Hosting w tym zakresie – mówi Maciej Kuźniar, dyrektor centrum usług internetowych K2 Hosting.

W związku z premierą serwisu przygotowano specjalna ofertę „3 miechy”. A w jej ramach: 3 miesięczny, darmowy hosting na: rozwój i testy aplikacji, rozwój i testy serwisu Web, rozwój i testy baz danych. W tym czasie K2 Hosting zapewnia pełne wsparcie administratorów i sprzętu za darmo. Oraz 3 miesięczny hosting za ½ ceny po opublikowaniu serwisu, aplikacji czy bazy.   Promocja obowiązuje przy podpisaniu umowy na okres min. 12 miesięcy. Promocja nie ma górnej granicy finansowania. Szczegóły na: http://k2hosting.pl/promocja.aspx.