Weber i Deitermann dla swoich Klientów

Nowa marka Weber Deitermann organizuje weekendowe spotkanie w Rawie Mazowieckiej dla swoich Klientów i Kontrahentów. Dla gości przewidziano konferencje tematyczne i liczne atrakcje.

W spotkaniu weźmie udział około 70 osób z całej Polski. Ma ono na celu nie tylko integrację z Partnerami Weber Deitermann ale także zaprezentowanie atutów połączenia dwóch marek. Podczas oficjalnej konferencji zostanie zaprezentowane m.in. nowe logo.

– Podstawowe korzyści wynikające z połączenia to łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty produktów – podkreśla Krzysztof Kozłowski Dyrektor Sprzedaży marki Weber Deitermann – Ponadto kontrahenci otrzymują możliwość sprawniejszego serwisu i rozbudowanego pakietu szkoleń.

Spotkanie w Rawie Mazowieckiej to nie tylko informacja ale także zabawa. Dla gości przygotowano liczne atrakcje m.in. wieczorne imprezy tematyczne (Kasyno Party i w konwencji PRL).

Wydarzenie organizuje Agencja inplusPR z Wrocławia.

W lutym br. nastąpiła fuzja spółek należących do Grupy Saint-Gobain: Saint-Gobain Weber Terranova i maxit z Saint-Gobain Construction Products Polska. Spółki kontynuują działalność jako: Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o. Jedną z marek firmy jest Weber Deitermann.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu