Przystawka VS60 od Synology

Firma Synology® zaprezentowała Visual Station VS60, przystawkę umożliwiającą bieżący podgląd i monitoring wielu kamer IP zarządzanych przez dysk sieciowy Synology, a także pozwalającą uzyskać oszczędność energii.
img3Podgląd obrazu w czasie rzeczywistym z kilku kamer IP, zarządzanych przez dysk sieciowy Synology, realizowany jest przy pomocy VS60 na podłączonym bezpośrednio do urządzenia monitorze komputerowym lub ekranie telewizora. Wbudowany w przystawkę procesor DSP (Digital Signal Processor) wydajnie przetwarza obraz i pozwala obniżyć zużycie energii przez cały system do poziomu 5,2W, poprawiają ekonomiczny aspekt małych instalacji nadzoru wideo. Dodatkowo, przy bardziej rozbudowanych systemach, VS60 umożliwia wygodną prezentację bieżącego podglądu z kamer na wielu ekranach, zgrupowanych przykładowo na tzw. ścianie wizyjnej.

– Po debiucie Surveillance Station, czyli aplikacji odpowiedzialnej za cyfrową rejestrację nagrań przez dyski sieciowe Synology z firmware DSM 2,2, przystawka VS60 to kolejne rozwiązanie Synology kierowane na rynek dozoru wideo – powiedział Edward Lin, dyrektor marketingu Synology. Z uwagi na coraz większą popularność systemów monitoringu IP wśród mniejszych przedsiębiorstw, urządzenie VS60 jest ciekawą propozycją do elektronicznego nadzoru, oferującą łatwą obsługę i niskie zapotrzebowanie na energię.

VS60 umożliwia wykorzystanie najważniejszych funkcji kamer IP, jak PTZ (zmiana powiększenia) i wykonywanie fotograficznych migawek z obrazu (snapshot). Posiada dwa porty USB do podłączenia komputerowej myszki, zapewniającej pełną obsługę urządzenia, i zewnętrznego dysku twardego. Korzystanie z VS60 jest na tyle łatwe, że nie wymaga zaawansowanego szkolenia. Indywidualni użytkownicy, jak np. sprzedawcy w małych sklepach, mogą bez problemu wykorzystać możliwości urządzenia do monitoringu swoich placówek.

Dostępność

VS60 trafia już do sprzedaży.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu