Kenwood nr 1 w sprzedaży robotów

Marka Kenwood oferuje szeroki wybór urządzeń ułatwiających pracę związaną z przygotowywaniem potraw. Są wśród nich roboty wielofunkcyjne i miksery, czajniki i tostery oraz parowary czy opiekacze do kanapek. Produkty wyróżniają się wyjątkowym designem i stylem, w których prostota spotyka się z funkcjonalnością a Kenwood jest synonimem jakości, solidności i profesjonalizmu.

Przyjęta strategia firmy – specjalizacji i dążenia do perfekcji w dziedzinie jakości i funkcjonalności oferowanych urządzeń – jest pozytywnie przyjmowana przez konsumentów.

Dowodem na to jest ostatni raport agencji badawczej GfK, według którego Kenwood jest najlepiej sprzedającą się marką robotów kuchennych na rynkach 10 krajów Europy Zachodniej.

Według tego samego raportu najlepiej sprzedającym się modelem robota kuchennego jest FP250 MULTIPRO. FP250 MULTIPRO został też uznany za najlepszy robot kuchenny w międzynarodowych niezależnych testach opublikowanych w piśmie konsumenckim PRO-TEST. Testy zostały przeprowadzone przez magazyn we współpracy z International Consumer Research & Testing z siedzibą w Londynie – jest to międzynarodowa organizacja testująca produkty zrzeszająca 41 instytucji konsumenckich z 37 krajów. PRO-TEST współpracuje również z fundacją Warentest – wydawcą niemieckiego pisma TEST, który jest największym czasopismem konsumenckim w Europie publikującym porównawcze testy produktów – oraz z polską Federacją Konsumentów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu