Gold Finance w Legnicy

Pierwszy w Legnicy oddział Gold Finance został właśnie otwarty przy Placu Katedralnym 2/1A. Już teraz wszyscy mieszkańcy Legnicy i okolic mogą uzyskać bezpłatną i profesjonalną pomoc w wyborze kredytu mieszkaniowego, pożyczki gotówkowej czy ubezpieczenia na życie.

Legnica jest kolejnym, po Oławie i Gliwicach miastem, w którym w ostatnich miesiącach pojawiła się placówka doradztwa finansowego Gold Finance. Mieszkańcy miasta już dziś mogą skorzystać z bezpłatnych usług finansowych, świadczonych przez firmę z bogatą tradycją doradztwa finansowego i wieloletnim doświadczeniem na rynku. Kredyt mieszkaniowy, kredyt konsolidacyjny bądź refundowany, pożyczka gotówkowa, plan emerytalny, ubezpieczenie na życie, leasing – to tylko niektóre z produktów finansowych dostępnych w nowo otwartym oddziale. Z szerokiej oferty wiodących instytucji finansowych profesjonalni doradcy pomogą wybrać usługę najlepiej dopasowaną do potrzeb klienta.

Plany rozwoju sieci placówek Gold Finance przewidują dotarcie do jak największej liczby miast w Polsce. Zależy nam na zapewnieniu ich mieszkańcom dostępu do bezpłatnych usług doradztwa finansowego, a także do oferty wiodących na rynku banków. Dzięki dynamicznemu rozwojowi sieci Gold Finance już dziś wszyscy mieszkańcy Legnicy mogą skorzystać z usług, które z powodzeniem świadczymy na terenie całego kraju – mówi Łukasz Błażejewski, prezes Gold Finance.

Profesjonalni doradcy Gold Finance czekają na mieszkańców Legnicy w oddziale przy Placu Katedralnym 2/1A od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 19 i w sobotę w godzinach 10 – 14. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, doradcy Gold Finance chętnie spotkają się w domu klienta, biurze lub dowolnie wskazanym miejscu. Szczegółowe informacje można uzyskać w nowo otwartym oddziale.

Powyższy tekst jest wyrazem osobistych opinii i poglądów autora i nie powinien być traktowany jako rekomendacja do podejmowania jakichkolwiek decyzji związanych z opisywaną tematyką. Jakiekolwiek decyzje podjęte na podstawie powyższego tekstu podejmowane są na własną odpowiedzialność.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu