Trzy unikalne notebooki ASUS G60J Transformers do wygrania w sklepach Vobis

10 listopada 2009 roku rusza specjalny, wspólny konkurs ASUS, Transformers 2 oraz sieci sklepów Vobis. Nagrodami w konkursie są notebooki dla graczy ASUS G60J inspirowane filmem „Transformers: Zemsta upadłych”. Na całym świecie są tylko trzy takie notebooki.

Ich właścicielem może być każdy. Wystarczy wziąć udział w konkursie, wymyślić oryginalną nazwę dla notebooków z tej specjalnej edycji oraz przedstawić dowód zakupu fimu „Transformers: Zemsta upadłych” na DVD bądź Blu-ray.

Film „Transfsormers: Zemsta Upadłych” był niedawno prawdziwym hitem kinowym. Całe rzesze fanów z niecierpliwością czekały na premierę filmu na DVD i Blu-Ray. Zarówno bohaterowie, jak i świat prezentowany w filmie urzekł setki tysięcy fanów na całym świecie. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, Vobis razem z ASUS zaprasza do udziału w kreatywnym konkursie, polegającym na stworzeniu oryginalnej nazwy dla specjalnej edycji komputerów ASUS G60J. Konkurs trwa do 31 grudnia 2009, a notebookami zostaną nagrodzone trzy najciekawsze propozycje. Szczegóły konkursu na stronie www.vobis.pl/transformers.

Ponadto, W największych Polskich miastach pojawi się ciężarówka Transformers Truck by ASUS & Vobis. W jej specjalnie przygotowanym wnętrzu każdy będzie mógł obejrzeć zwiastuny filmu „Transformers: Zemsta Upadłych”, porównać jakość filmów na DVD i Blu-ray, wziąć udział w licznych grach i konkursach. Transformers Truck będzie można zobaczyć w następujących miastach:

tab1

ASUS G60J jest 16-calowym notebookiem stworzonym dla dzisiejszego przepełnionego adrenaliną, wrażeniami i emocjami świata gier. Zapewnia on niebywałą wydajność grafiki dzięki procesorowi Intel® Core™ i7i karcie graficznej NVIDIA® GeForce™ GTX 260M z 1GB VRAM, które razem zdobyły ponad 11000 punktów w 3DMark® 2006. Notebook G60J obsługuje technologię Turbo Boost, która zwiększa prędkość taktowania procesora z 1.73GHz do 3.06GHz na Intel® Core™ i7-820QM. Do tego dołączone są głośniki Altec Lansing® z technologią EAX Advanced HD 4.0, które zapewniają niebywały dźwięk przestrzenny. Seria G firmy ASUS została wyposażona w podświetlaną klawiaturę Chiclet, która pozwala na grę w ciemności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu