Trynid.pl – nowy wortal motoryzacyjny

Po prawie dwóch latach pracy został uruchomiony nowy wortal motoryzacyjny – Trynid.pl . Posiada on autorski i specjalnie napisany dla niego szkielet, wyróżniający się odmiennym podejściem do zagadnienia nawigacji po stronie internetowej i prezentacji motoryzacji.

Wortal praktycznie jest w pełni zautomatyzowany co zabezpiecza użytkownika przed popełnieniem błędu w trakcie użytkowania np. popełnienia tzw. literówki w wyszukiwarce, a jednocześnie pozwala na precyzyjne odnalezienie poszukiwanego zagadnienia.

Obecnie w skład wortalu wchodzą trzy główne kategorie (bazy):

  1. samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, kampery oraz demo
  2. dealerzy
  3. słownik zagadnień motoryzacyjnych

Kilka informacji o Trynid.pl

Trynid.pl jest wortalem motoryzacyjnym prezentującym bazę samochodów nowych dostępnych “od ręki” u dealerów. Baza nie prezentuje „super okazji cenowych”, ani „rewelacyjnych rabatów”, powstała ona po to, aby maksymalnie ułatwić znalezienie wymarzonego samochodu i to „od ręki”, a nie najtańszego – cena przecież jest sprawą umowną. Zawsze można negocjować z dealerem, ale my chcemy aby Klient negocjował w sprawie swoich marzeń, a nie dlatego że właśnie znalazł okazje. Wszystkie umieszczone w bazie dane są na bieżąco sprawdzane i weryfikowane bezpośrednio u dealerów.

Trynid.pl oprócz możliwości porównania (zapisania i wydrukowania) do trzech wymarzonych modeli oferuje również system powiadomień dla klienta w momencie pojawienia się – wcześniej niedostępnego – modelu w bazie zgodnie zapisanymi przez użytkownika kryteriami. Dodatkowo, każdy użytkownik posiada możliwość wyszukania dealera interesującej go marki samochodu znajdującego się najbliżej wraz ze sprawdzeniem aktualnie dostępnych u niego modeli.

Trynid.pl to nie tylko baza samochodów, ale również wiarygodny i rozbudowany słownik pojęć motoryzacyjnych pozwalający na komfortowe poruszanie się po zawiłościach sektora samochodowego jak i dający możliwość poznania różnic w ofertach poszczególnych producentów.

Sponsoring

Od początku działalności Trynid.pl postawił na sponsorowanie wydarzeń i drużyn sportowych.

Aktualnie jest sponsorem:

  1. zespołu Mistrzyń Polski w siatkówce kobiet drużyny Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna
  2. głównym sponsorem i partnerem strategicznym drużyny piłki nożnej LKS Węgrzcanka Węgrzce Wielkie rozgrywającej swoje mecze w klasie A
  3. głównym sponsorem drużyny siatkarzy plażowych w którego skład wchodzi Mateusz Mrozowski
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu