Moc design jest ponadczasowa – Marka De’Longhi otrzymuje PLUS X AWARD

Albert Einstein powiedział kiedyś, że bardziej niż przeszłość interesuje go przyszłość – bo właśnie w niej zamierza żyć. Prestiżowa nagroda Plus X Award jest przyznawana najbardziej nowatorskim producentom. To szczególne wyróżnienie dla firm, które już dziś myślą o przyszłości, a to myślenie znajduje swój wyraz w tworzeniu niezwykłych produktów.

img1Produktów, które mają jakościową przewagę nad innymi i są zdolne do przetrwania w przyszłości. Plus X Award jest przyznawane w kilku  kategoriach, które mają duże – i coraz bardziej rosnące – znaczenie dla konsumentów: Innowacja, Wysoka Jakość, Estetyka / Design, Funkcjonalność / Przyjazność użytkownikowi, Ergonomia oraz Ekologia. Produkty są oceniane w każdej z tych kategorii, przy czym każda kategoria ma tę samą wagę. Produkt, który zbierze najwięcej punktów łącznie we wszystkich kategoriach, zostaje uhonorowany nagrodą.

De’Longhi silnie wierzy w moc udanego designu, zarówno w aspekcie technicznym jak i estetycznym.  Stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na każdym polu pozwala na projektowanie i produkcję urządzeń zaawansowanych technologicznie, ale jednocześnie prostych w obsłudze – pozwalających na wykonanie wielu operacji jednym przyciskiem.

Te wszystkie elementy zostały docenione przez jury złożone ze 144 niezależnych członków z 32 krajów, które oceniało produkty zgłoszone do tego największego na świecie konkursu. Marce De’Longhi przyznano miano „Most Innovative Brand 2009”, a więc najbardziej innowacyjnej marki 2009r. To specjalne wyróżnienie jednoznacznie i czytelnie określa, że dla członków jury, mających do czynienia z technologiami na co dzień, to właśnie firma De’Longhi i jej produkty są najbardziej przekonujące. Awangardowe rozwiązania technologiczne zamknięte w pięknych kształtach urządzeń, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa przemysłowego to credo tej marki.

Dla De’Longhi innowacje są podstawą rozwoju. Uproszczenie obsługi coraz bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń to klucz do sukcesu, który pozostawia konkurencję daleko w tyle – także w kwestii estetyki i jakości wykonania. Na szczególną uwagę zasługują te innowacje, które ułatwiają klientom codzienne korzystanie z zaawansowanych funkcjonalnie urządzeń – sprowadzając je do czystej przyjemności, czerpanej z użytkowania niezwykłego produktu. A De’Longhi perfekcyjnie spełnia oczekiwania współczesnych konsumentów w tym zakresie.

Plus X Award jest największym na świecie konkursem, który odbywa się w kategoriach technologia, sport i styl życia. W kategorii technologia mogą być zgłaszane produkty z dziedziny gospodarstwa domowego, produktów IT, urządzeń samochodowych, elektronarzędzi, telefonii oraz techniki fotograficznej. Kategoria jest bardzo szeroka, tym cenniejsze jest więc wyróżnienie De’Longhi, której projekty i wzory oparte na silnej osobowości i oryginalnych rozwiązaniach użytkowych stanowią jej znak rozpoznawczy.

Marka De’Longhi jest producentem szerokiej gamy ekspresów do kawy oraz innych produktów z zakresu drobnego AGD (np. czajniki, tostery, kuchenki mikrofalowe, żelazka, odkurzacze). Marka oferuje również urządzenia grzewcze oraz nawilżacze i oczyszczacze powietrza.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu