Misja gospodarcza KPP do Izraela

Już w najbliższy wtorek, 17.11, Konfederacja Pracodawców Polskich organizuje misję gospodarczą do Izraela. W prestiżowej, dwudniowej wizycie weźmie udział ponad 40-osobowa grupa polskich przedsiębiorców, reprezentujących wiele gałęzi przemysłu – z głównym naciskiem na infrastrukturę, energetykę i nowe technologie medyczne.

Misja ma na celu wzmocnienie relacji handlowych pomiędzy obydwoma krajami oraz stworzenie polskim przedsiębiorcom możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych i gospodarczych z tamtejszymi przedsiębiorcami.

Jednym z punktów programu jest Szczyt Biznesowy, współorganizowany przez partnera Konfederacji – Związek Wytwórców Izraela, będący jedyną organizacją pracodawców w tym kraju. Podczas szczytu zaprezentowane zostaną postulaty wobec rządów obydwu krajów, których realizacja ma się przyczynić do zintensyfikowania współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i Izraelem.

W szczycie weźmie udział, przebywający z wizytą rządową w Izraelu Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki Waldemar Pawlak oraz Minister Przemysłu, Handlu i Zatrudnienia Izraela Binyamin Ben-Eliezer.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu