Sportowy piątek tylko w CyberTV 36i6

W piątek tj. 13 listopada na żywo ze studia internetowej telewizji lookr.tv transmitowany będzie kolejny program e-sportowego projektu CyberTV 36i6. W nadchodzącym „odcinku”, na studyjnej kanapie tuż obok prowadzącego Piotra ‘neqsa’ Lipskiego zasiądą gracze na co dzień związani z wirtualną piłką.

Gośćmi programu CyberTV 36i6 będą Jakub ‘Striker’ Kaszak, selekcjoner polskiej reprezentacji w  grze FIFA oraz Cezary ‘KarteK’ Gontarek, jeden z najbardziej utalentowanych polskich graczy wcześniej wspomnianej komputerowej produkcji. Rozmowa w studio toczyć się będzie wokół najnowszej odsłony gry FIFA oznaczonej numerkiem 10. Widzowie dowiedzą się z niej ciekawych informacji na temat wyboru kapitana reprezentacji oraz będą mogli poznać opinie gości programu związane z przyszłością gier na konsole oraz komputery osobiste w tym m.in. kolejnych produkcji spod znaku FIFA.

Dla przypomnienia, program odbędzie się na żywo w piątek 13 listopada o godzinie 18.00. Podczas audycji udostępniony zostanie dla użytkowników LajfCzat, za pomocą którego będzie można zadawać pytania gościom znajdującym się w studio.

Transmisja dostępna będzie pod adresem: http://cybersport.pl/cybertv_studio

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu