Ogicom Ekspert – pierwszy firmowy magazyn o biznesie w Sieci

Jak skutecznie wykorzystywać Internet w działalności biznesowej  i przede wszystkim – jak nie zginąć w wirtualnym świecie – na te pytania odpowiadają na łamach własnego kwartalnika specjaliści firmy Ogicom. Pierwszy numer pisma wiodącego dostawcy usług internetowych w Polsce dostępny u doradców i konsultantów.
Bez widocznej obecności w Internecie żadna firma nie może marzyć o błyskawicznym wzroście, nie trzeba nikogo przekonywać. Problem pojawia się często, gdy trzeba zawiłe prawidłowości rządzące hostingiem, pozycjonowaniem przedstawić tak, aby korzyści płynące z ich stosowania dostrzegł każdy prezes i właściciel przedsiębiorstwa. „Ogicom Ekspert”- nowe czasopismo wychodzi na przeciw tym oczekiwaniom. Wydawca – wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych w Polsce, świadczący usługi ponad 20 tysiącom klientów, pokazuje jak nie zgubić się w Sieci, osiągając przy tym maksymalne korzyści z prowadzonych tam działań. Na 32 stronach czytelnicy znajdą artykuły o usługach proponowanych przez firmę, prognozy rozwoju Internetu i poszczególnych technologii. Specjaliści Ogicomu podpowiadają najskuteczniejsze rozwiązania dla nowopowstających serwisów i sklepów internetowych, na konkretnych realizacjach pokazują zastosowane narzędzia.

Wprawdzie w Internecie można znaleźć wiele informacji na ten temat, ale śmiem twierdzić, że często są to informacje niekompletne, lub błędne – pisze we wstępie do publikacji Artur Pajkert, redaktor naczelny. Co gorsza, wiele treści zredagowanych jest w taki sposób, że dla człowieka spoza branży są one niezrozumiałe. Nasz magazyn przygotowywany jest przez specjalistów, ale z myślą o ludziach biznesu.

SKIVAK Custom Publishing jest autorem intrygującego layoutu, uwzględniającego nowe CI firmy. Wydawnictwo odpowiada  również za dobór autorów, redakcję materiałów, przygotowanie ilustracji, skład i druk publikacji.

Nasi partnerzy wysoko postawili poprzeczkę, wymagając najwyższej jakości wykonania projektu –mówi Damian Nowak, dyrektor wydawniczy SKIVAKA.  Cieszymy się że udało nam się wspólnie osiągnąć sukces, przygotowując nową specjalistyczną publikację branży. Jestem przekonany, że Ogicom Ekspert pomoże firmie w informowaniu i edukowaniu klientów.

Kolejny numer pisma, ukazującego się w nakładzie 5.000 egzemplarzy, będzie dostępny w styczniu 2010 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu