Nowe inspiracje dla wnętrz w salonie Baster

Salon Baster zaprasza do obejrzenia nowej ekspozycji Kolekcji Mebli Klose. Nowe kolekcje, ciekawe propozycje rozwiązań aranżacyjnych oraz profesjonalna obsługa – wszystko to znajdziemy w legnickim studio Kolekcji Mebli Klose.

Na starannie przygotowanej ekspozycji zaprezentowano bogatą ofertę mebli do salonu, jadalni oraz sypialni. Wśród eksponowanych kolekcji znajdziemy inspirowaną włoskim stylem linię Rafael, wyróżniającą się dynamicznym wzornictwem kolekcję Multiform, czy nowoczesne programy Lanao oraz Quattro. Niebanalne aranżacje przypominające domowe wnętrza dostarczą nam inspiracji do stworzenia eleganckich oraz klimatycznych przestrzeni livingowych, a także pomysłów na wystrój przytulnej sypialni. Zróżnicowane wzornictwo eksponowanych programów z nowoczesnych i klasycznych linii umożliwia wykreowanie oryginalnego wystroju dostosowanego do różnych gustów oraz potrzeb Klientów.

Oprócz inspiracji do odkrywania nowych sposobów urządzania domu Salon Baster oferuje Klientom usługi w zakresie doradztwa. W przypadku pytań łatwo uzyskamy pomoc reprezentanta marki Klose. Jego dane kontaktowe dostępne są na stronie www.klose.pl w zakładce „Salony Meblowe”.

Salon Baster w Legnicy czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 -18.00 oraz w sobotę w godzinach 10.00 – 15.00
ul. Wrocławska 104, Legnica

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu