Po balu… Kefir Robico

Tagi:

Niech żyje bal… Zanim się obejrzymy, rozpocznie się karnawał. Zasłużone chwile dobrego nastroju i zawrotu głowy, potrafią się jednak zemścić. Jak załagodzić męki dnia następnego?
Najlepszą metodą „lepsze jutro” jest oczywiście umiar w piciu alkoholu. Rzadko pamiętamy jednak o czekających rankiem bolesnych konsekwencjach. Co bardziej zapobiegliwi  zaopatrują się zawczasu w sok z kiszonych ogórków bądź kwaszonej kapusty. Inni sięgają po preparaty witaminowe i środki przeciwbólowe. Zdecydowanie najlepiej jest jednak po prostu wyspać się i wziąć gorącą kąpiel zakończoną chłodnym, prysznicem i napić się … orzeźwiającego KEFIRU ROBICO.

Dlaczego właśnie KEFIR ROBICO?

Dobroczynne właściwości KEFIRU ROBICO to przede wszystkim jego korzystny wpływ na procesy przemiany materii oraz wysoka przyswajalność białka i wapnia. Ponadto KEFIR ROBICO dostarcza organizmowi witamin, głównie tych z grupy B oraz kwasu foliowego. Jego porcja pobudzi delikatnie układ trawienny i pomoże nam zregenerować siły.

Metoda, dzięki której powstaje ten mleczny napój, powoduje, że proces fermentacji i dojrzewania kefiru zachodzi osobno w każdej zamkniętej butelce, a nie – tak jak w innych kefirach – w ogólnym zbiorniku. Dowodem na to jest charakterystyczny wygląd przed jego wstrząśnięciem. To podczas procesu fermentacji i dojrzewania, KEFIR ROBICO uzyskuje swój doskonały smak i właściwości. Dochodzi wówczas do częściowego rozkładu białek, tłuszczu i laktozy. Biologiczne wartości mleka pozostają niezmienione, zaś białka charakteryzują się wyższym poziomem strawności oraz obniżonym czynnikiem alergiczności w porównaniu z mlekiem spożywczym. Dzięki dwutlenkowi węgla, biorącego udział w  procesie fermentacji, każda butelka KEFIRU ROBICO to porcja zdrowego i łagodnie musującego napoju, którego tak bardzo domaga się nasz organizm po szaleństwach – nie tylko karnawałowych.

Cena:
250 ml- 1,35 zł
400 ml- 1.99 zł
1L-     3,25 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu