Milion kodów promocyjnych w Kokos.pl

Kody, o jednostkowej wartości 40 PLN,  dostępne są w programie partnerskim serwisu oraz w sieci terminali BluePay. Promocja  „+ 40 extra” trwa do 31 grudnia 2009 roku.
Trwająca promocja skierowana jest do uczestników Programu Partnerskiego serwisu, polecających usługi Kokos.pl oraz do osób doładowujących telefony pre-paid przy wykorzystaniu terminali firmy BluePay SA.

Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, osoba, która skorzysta z usług serwisu, na podstawie promocyjnego kodu (wydruk na kuponie z doładowaniem lub kod przesłany mailem, sms-em lub w linku) dokonując inwestycji lub zaciągając pożyczkę na dowolną kwotę otrzymuje pakiet promocyjnych punktów, które następnie można wykorzystać jako środki płatnicze w procesie weryfikacji danych. 4000 punktów – o wartości 40 złotych, wpływa na konto Partnera w Programie Partnerskim lub na subkonto poleconego użytkownika w Kokos.pl. Szczegóły dostępne są w regulaminie.W październiku serwis prowadził kampanię wizerunkową „Pociągnij z Kokosa” w TVN 24, TVN CNBC oraz TOK FM jako sponsor programów finansowych.

Dodatkowe informacje o dostępnej przez cały miesiąc usłudze darmowej weryfikacji danych ukazały się na portalach Bankier.pl i Money.pl.  Kokos.pl sukcesywnie wdraża nowe funkcjonalności. W ostatnim czasie udostępniona została usługa subkonta oraz opcja promowania aukcji. Natomiast w ramach zakładki >moje konto< działa profil społecznościowy, który umożliwia udostępnianie danych kontaktowych z innych serwisów, takich jak: GG, Skype, Linkedin, GoldenLine, czy Facebook.

Kokos.pl jest największym serwisem typu social lending na polskim rynku. Do teraz zgromadził 70 tysięcy użytkowników. 100 tysięcy klientów planuje pozyskać do końca lutego 2010 roku. Operatorem Kokos.pl jest Blue Media SA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu