Jak ugryźć 100% rabatu na telewizor Panasonic

Firma Panasonic rozpoczęła akcję promocyjną, dzięki której konsumenci mają możliwość nie tylko przedłużyć bezpłatnie gwarancję na telewizor do 5 lat, ale i uzyskać do 100% rabatu wartości zakupionego telewizora. Akcja będzie trwać od 2 listopada do 31 stycznia 2010 r.

Panasonic rozpoczął akcję konsumencką wspierającą sprzedaż telewizorów, która umożliwia bezpłatne przedłużenie gwarancji do 5 lat i zwrot aż do 100% wartości za zakupiony telewizor. Promocja obejmuje modele z serii C, X ,U, S, G, V, Z, a także telewizory plazmowe TH-65PY800P i TH-58PY800 zakupione na terenie Polski i pochodzące z dystrybucji Panasonic Polska.

Każdy konsument, który dokona zakupu telewizora Panasonic Viera z linii 2009 objętej promocją w okresie pomiędzy 2 listopada 2009, a 31 stycznia 2010 roku, a następnie zarejestruje go na stronie https://5latgwarancji.panasonic.pl automatycznie przedłuży okres gwarancji TV do 5 lat. Osoby, które zdecydują się na zakup jednego z telewizorów Viera w ostatnim momencie promocji będą mogły dokonać rejestracji na stronie do dnia 14 lutego 2010 r.

Uczestnicy promocji, którzy prawidłowo zarejestrują telewizor na dedykowanej stronie będę mieli możliwość wzięcia udziału w kolejnym etapie akcji, który polega na polecaniu telewizorów marki Panasonic Viera swoim znajomym – potencjalnym nabywcom. W tym celu na stronie https://5latgwarancji.panasonic.pl uczestnik może wpisać nieograniczoną liczbę adresów e-mail swoich znajomych. Automatycznie wygenerowany przez serwis WWW e-mail powiadomi zarekomendowanych znajomych o możliwości udziału w promocji Panasonic. Jeśli „osoba polecona” również zakupi telewizor Panasonic Viera i zarejestruje go na stronie promocji, uczestnik który wysłał do niej e-mail z poleceniem, otrzymuje 1 punkt

W ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu, na stronie https://5latgwarancji.panasonic.pl zostanie opublikowany ranking konsumentów i ogłoszenie wyników. Strona będzie aktywna jeszcze przez miesiąc po zakończeniu promocji.

Szczegółowe informacje na temat promocji, a także regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.panasonic.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu