Dobocom i Stare Koszary

Agencja dobocom pracuje dla Starych Koszar – eleganckiego centrum designu i smaku mieszczącego się w dawnych koszarach przy ul. Wojskowej 4 w Poznaniu.

W galerii znajdują się ekskluzywne showroomy z elementami wyposażenia wnętrz światowej sławy designerów oraz oryginalne restauracje serwujące dania z różnych zakątków globu.

Dobocom odpowiada za przeprowadzenie niestandardowej kampanii promocyjnej Starych Koszar oraz za relacje z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi. Celem działań komunikacyjnych agencji PR jest zwiększenie rozpoznawalności tego oryginalnego i charakteryzującego się niepowtarzalnym klimatem miejsca w centrum Poznania.

W Starych Koszarach znajdują się salony Ipnotic Concept Store, Bibelou Interiors oraz Artemix posiadające w ofercie meble, lampy i oryginalne dodatki łączące nowoczesny design z klasyką.

Za sprawą składu win i restauracji Mielżyński Wines Spirits Specialities, Kyokai Sushi Bar oraz otwieranej niebawem Hugo Restaurant z szefem kuchni wyznającym zasadę Respect For Food ul. Wojskowa 4 w Poznaniu jest także ważnym punktem na mapie dla miłośników wina, orientalnych przysmaków i doskonałej kuchni.

Umowę podpisano na trzy miesiące. Agencja public relations dobocom pracowała m.in. dla Benedyktynki, CitiSPA, SITAG POLSKA, Ogólnopolskiej Fundacji Edukacji Komputerowej, Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej, Grupy Vector S.A. (m.in. Pralnie Panda, Telepralnia, Firbimatic, DBL).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu