Avnet dystrybutorem rozwiązań IBM Internet Security Systems (ISS)

Avnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną (hardware & software), został dystrybutorem IBM Internet Security Systems – produktów i usług z zakresu bezpieczeństwa IT, wprowadzając do oferty pełne portfolio rozwiązań ISS. Osobą odpowiedzialną za sprzedaż nowych produktów i usług jest w chwili obecnej Sales Manager, Małgorzata Baranowska, ale Avnet prowadzi rozmowy z kandydatami na Product Managera.

Uzyskanie statutu dystrybutora ISS pociągnęło za sobą, obok konieczności wzmocnienia działu handlowego, szereg działań informacyjno – promocyjnych skierowanych na Biznes Partnerów, wśród których są m.in.: bezpłatne szkolenia techniczno – handlowe organizowane we współpracy z IBM. Do końca 2009r. trwa także promocja IBM Proventia Mail Security plus Antywirus (40% rabat na produkt i licencję).

IBM Internet Security Systems

IBM Internet Security Systems to rozwiązania wykorzystywane zarówno przez małe firmy jak i wielkie międzynarodowe korporacje, umożliwiające ograniczenie zagrożeń i prowadzenie aktywnej polityki bezpieczeństwa w odniesieniu do m.in.: działań hakerów, robaków i wirusów internetowych, spamu, oprogramowania szpiegującego, etc. W ramach ISS, IBM dostarcza również rozwiązania zabezpieczające dane, które zapewniają pełną ochronę informacji, nie utrudniając dostępu do nich.

IBM X-Force

Wszystkie rozwiązania IBM ISS wykorzystują osiągnięcia IBM X-Force – zespołu ekspertów, który prowadzi regularne prace badawczo-rozwojowe związane z zagadnieniami bezpieczeństwa IT. Od ponad 12 lat zespół X-Force realizuje pionierskie badania nad zagrożeniami oraz błędami w oprogramowaniu i systemach. Unikalna wiedza ekspertów bezpośrednio przekłada się na kształt produktów i usług IBM ISS. Marka ISS to trwały symbol aktywnej i niezawodnej ochrony systemów IT.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu