Zalety zakupu przez download

Tagi:

Download na stronach multimedia.translatica.pl

Wydawnictwo pwn.pl sp. z o.o. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników wprowadza na swoje strony usługę download. W tej wygodniej dla użytkownika formie dostarczane są zakupione produkty, ich wersje testowe oraz aktualizacje do wcześniejszych edycji oferowanych na stronie programów.

Spółka pwn.pl jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku polskim postanowiła wykorzystać zalety usługi download, a co za tym idzie, uprościć proces nabywania swoich programów. Zaproponowany sposób zakupu oraz aktualizacji produktów elektronicznych jest dla kupującego gwarancją wysokich standardów zakupów oraz niższej ceny. Dodatkową zaletą korzystania z downloadu dla nabywcy jest oszczędność czasu, który byłby potrzebny na dostawę wersji pudełkowej produktów zakupionych on-line, a także rozwiązanie problemu z odbiorem paczki u kuriera lub z poczty.

Usługa download to zakup produktów bez konieczności wychodzenia z domu.

Oferta Wydawnictwa pwn.pl

Obecnie na stronie multimedia.translatica.pl dostępna jest najnowsza edycja programu tłumaczącego Translatica 7. Oferta obejmuje kilka wersji programu:

  • Translatica 7 Office Comfort w wersji angielskiej
  • Translatica 7 Office Comfort w wersji niemieckiego
  • Translatica 7 Office Comfort w wersji rosyjskiej
  • Translatica 7 Office Comfort w wersji wielojęzycznej
  • Translatica 7 Office w wersji angielskiej
  • oraz aktualizacje starszych programu do najnowszej wersji tłumacza

Specjalnie dla osób, które chcą bliżej poznać produkty firmy pwn.pl sp. z o.o. przygotowane zostały wersje trial, które można pobrać ze stron serwisu multimedia.translatica.pl. W ten sposób zainteresowani mogą bezpłatnie korzystać przez 14 dni z pełnej wersji programu.

Stopniowo oferta serwisu będzie poszerzana o kolejne produkty Wydawnictwa pwn.pl sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu