Nowy salon z meblami marki Klose w Olsztynie

Inspirujące rozwiązania dla domu, stylizacje zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu oraz obsługa zapewniająca fachowe doradztwo. Wszystko to znajdziemy w nowym studio firmy Klose – salonie Meblolux w Olsztynie.

Na ponad 200 metrach kwadratowych olsztyńskiego salonu Meblolux zaprezentowane zostały wybrane programy z bogatej oferty Kolekcji Mebli Klose. Na starannie przygotowanej ekspozycji możemy zapoznać się z nowoczesnymi kolekcjami Quattro, Lanao, Duo, Multiform, czy najnowszą linią Lifeline. Znajdziemy tu również propozycję dla tych, którzy cenią klasyczne wzornictwo – stylizowane meble z kolekcji Milo. Wnętrze salonu, zaaranżowane zostało z myślą o wygodzie Klientów. Stworzone gotowe projekty sypialni, gabinetu, salonu czy jadalni dają kupującemu lepsze wyobrażenie o tym jak poszczególne meble będą się prezentować w przestrzeniach własnego domu.

Salon Meblolux swoim Klientom oferuje również usługi w zakresie doradztwa. Pomoc reprezentanta marki Klose ułatwi wybór optymalnego dla nas rozwiązania i pomoże dokonać satysfakcjonujących zakupów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu