Przejdź do treści

Fild.NET dla Kelly Services w całej Europie

Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – podpisała umowę o współpracy z jedną z największych na świecie firm w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi Kelly Services Inc.

Podjęta przez obie firmy współpraca ma charakter paneuropejski i przewiduje realizację szeregu projektów dla oddziałów Kelly zlokalizowanych na Starym Kontynencie. Pierwszym przedsięwzięciem Fild.NET ma być stworzenie na bazie Microsoft BizTalk Server korporacyjnej szyny usług – Enterprise Service Bus (ESB). Rozwiązanie umożliwi szybką i łatwą wymianę danych pomiędzy systemami, aplikacjami i usługami. Taka integracja pozwoli na tworzenie efektywnych procesów biznesowych i zautomatyzowane zarządzanie nimi. Jako pierwsi z zalet nowego narzędzia będą mogli skorzystać pracownicy europejskiej centrali Kelly w Szwajcarii, a następnie dołączane będą kolejne odziały firmy z obszary EMEA (Europe, Middle East, Africa). Fild.NET zapewni także drugą linię wsparcia oraz współpracę architektoniczną i deweloperską dla tworzonego przez Kelly Services centrum nearshoringowego.

„Poszukując partnera robiliśmy przegląd kompetencji kandydatów w wielu krajach europejskich. Wśród kryteriów, którymi kierowaliśmy się przy wyborze, znaczenie miały nie tylko doświadczenie i merytoryczne przygotowanie, ale także kultura pracy i komunikacji. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą, która tak dobrze odpowiada na nasze oczekiwania” – mówi Eric Surdez, Technical Applications Architecture Manager w Kelly Services.

„Kelly Services to wielka organizacja, o ogromnych tradycjach i niepodważalnej pozycji w branży. Nawiązanie strategicznej relacji z takim partnerem to potwierdzenie kompetencji Fild.NET. To także potwierdzenie słuszności filozofii naszego działania, polegającej na specjalizacji wyłącznie w rozwiązaniach firmy Microsoft – największego i najpopularniejszego producenta oprogramowania biznesowego na świecie. Jest to też dowód, że potrafimy skutecznie konkurować na wymagającym rynku europejskim” – podkreśla Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.