Wola Info zbuduje serwerownię dla NFZ

Wola Info wygrała przetarg na przebudowę lokali użytkowych, w centrali Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie. Zostaną one zaadaptowane na serwerownię. Wartość kontraktu to ponad 9,5 mln zł brutto.

– To dla nas kolejne bardzo ważne wydarzenie. Mimo dużej konkurencji udało nam się wygrać prestiżowy przetarg. Wygrana w NFZ udowadnia, że Wola Info zajmuje coraz silniejszą pozycję w sektorze publicznym, z którym wiążemy duże nadzieje na przyszłość- powiedział Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info. W wyścigu o zlecenie z NFZ startowały Asseco, Qumak-Sekom oraz konsorcjum spółek Marwokat i Unikkon Integral.

Przedmiotem kontraktu jest przeprowadzenie prac budowlano-instalacyjnych w adaptowanych lokalach oraz budowa łącznika na IV piętrze w budynku Centrali NFZ w Warszawie. Prace obejmą  m.in.  wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, wykonanie instalacji klimatyzacji precyzyjnej serwerowni i klimatyzacji pomieszczenia dla UPS-ów,  wykonanie instalacji niskoprądowych (kontrola dostępu, system włamania i napadu, telewizja przemysłowa, okablowanie strukturalne, system monitoringu BMS, system nagłośnienia i obsługi sal konferencyjnych) oraz instalacji przeciwpożarowych i sieci energetycznej. Prace budowlane potrwają 7 miesięcy.  Całość prac objęta jest 60 miesięczną gwarancją na elementy budowlane i 36 miesięczną gwarancją na pozostałe elementy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu