Skanska Property Poland podwójnie nagrodzona w ósmej edycji CIJ Awards Poland

Skanska otrzymała nagrody w kategorii „Developer of the Year“ (Deweloper Roku) i „Best Office Development“ (Najlepszy Projekt Biurowy) dla Deloitte House.CIJ Awards są przyznawane od ośmiu lat za wyjątkowe osiągnięcia
i działania w sektorze nieruchomości. Jury decydując o ich przyznaniu bierze pod uwagę dokonania osób, najlepsze projekty i dobre praktyki firm branży budowlanej.

Kandydaci do nagrody są zgłaszani przez środowisko branżowe oraz CIJ. Tegoroczne jury to grupa profesjonalistów, ekspertów związanych zawodowo z rynkiem nieruchomości, legitymująca się doświadczeniem oraz wiedzą w branży deweloperskiej.

Nagrodę dla projektu biurowego Deloitte House przyznano m.in. za wprowadzenie na rynek nowej jakości  środowiska pracy oraz  znaczne zainteresowanie najemców i inwestorów. Budynek Deloitte House został sprzedany w czerwcu tego roku. Była to największa transakcja na rynku nieruchomości w całej Europie Środkowej i Wschodniej. Jury przyznając nagrodę Skanska Property Poland dla najlepszego dewelopera, doceniło osiągnięcia firmy na rynku nieruchomości komerycjnych w Warszawie
i innych miastach Polski.

„Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagród CIJ Awards. Przyznane wyróżnienia są dla nas potwierdzeniem, że przyjęliśmy właściwy kierunek rozwoju naszej działalności. Wierzymy, że zielone budownictwo to przyszłość i jest ona w naszych rekach!” – powiedział Nicklas Lindberg.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu