Listopadowy numer miesięcznika Gitarzysta już w kioskach

W listopadowym numerze miesięcznika Gitarzysta obszerny wywiad z Adamem Darskim, znanym bardziej jako „Nergal” liderem grupy Behemoth. Oprócz tego w najnowszym wydaniu magazynu wywiady z Al Di Meolą i B.B. Kingiem, lekcje gitarowe oraz płyta CD.

Ekskluzywne wywiady z najlepszymi światowymi muzykami to znak firmowy magazynu Gitarzysta. W tym numerze prawdziwa gratka dla fanów najpopularniejszej obecnie i najbardziej rozpoznawalnej za granicami kraju polskiej formacji Behemoth – wywiad z jej liderem. Nergal opowiada między innymi o swojej muzyce, poglądach i najnowszej płycie Evangelion. Na zwolenników lżejszego grania czekają również wywiady a Al Di Meolą i B.B. Kingiem.

„Sukces, jaki osiągnęła grupa Behemoth i to głównie poza granicami naszego kraju, jest bezprecedensowy i wyjątkowy. Równie wyjątkowy jak jej frontman i lider Nergal. Rodzaj muzyki jaki uprawia Behemoth z pewnością nie jest przeznaczony dla każdego, ale i tak gorąco namawiam do przeczytania tego wywiadu.”  – mówi Sławomir Sobczak, redaktor naczelny pisma.

W magazynie poza wywiadami także Arsenał Gitarzysty, poradniki, Warsztaty (także z udziałem Nergala) oraz trzy kompletne transkrypcje (Arch Enemy, Lady Pank, J.S. Bach). Do gazety dołączona jest płyta CD z przykładami do lekcji, utworami rozpisanymi w nutach oraz z prezentacjami audio testowanych w numerze gitar, wzmacniaczy i efektów. Płyta nagrana jest w formacie Mixed Mode, co znaczy, że po włożeniu jej do komputera znajdziemy dodatkowe atrakcje takie jak podkłady do transkrypcji oraz utwory demo najciekawszych młodych zespołów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu