Windows Live Hotmail z webową wersją komunikatora Messenger

Już od dzisiaj możesz się cieszyć nową generacją poczty Windows Live Hotmail, jednej z najpopularniejszych na świecie usług pocztowych, z której aktywnie korzysta 375 milionów osób na całym świecie. Od teraz poczta Hotmail jest dużo szybsza, oferuje zdecydowanie więcej miejsca i ma o 80 procent skuteczniejsze filtry antyspamowe w porównaniu do poprzedniej wersji.

Jeżeli masz dość stałego zapychania skrzynki niechcianymi wiadomościami, cierpisz na brak miejsca na zapisywanie załączników lub chciałbyś po prostu, aby twój system pocztowy działał szybciej, już teraz skorzystaj z usługi Windows Live Hotmail dostępnej na stronie www.hotmail.com.

Przekonaj się, jak znaczny postęp dokonał się w Polsce w dziedzinie poczty dostępnej przez przeglądarkę.

„Od dzisiaj poczta Hotmail jest dokładnie taka, jakiej chcieli jej użytkownicy” – powiedział Piotr Pągowski, dyrektor generalny działu Consumer & Online w polskim oddziale Microsoft. – „Zapewnia obsługę wielu skrzynek mailowych z jednego miejsca, pozwala na wykorzystanie komunikatora Messenger, ale przede wszystkim chroni swoich użytkowników przed zalewającym sieć spamem. A jeżeli przyjdzie konieczność powiększenia skrzynki o dodatkową pamięć, zostanie to zrobione automatycznie. Teraz wszyscy ‘hotmailowcy’ mają to, czego pozazdrościć im mogą użytkownicy innych systemów pocztowych – całkowitą kontrolę nad własną skrzynką”.

Udostępniona przez Microsoft zaktualizowana wersja Windows Live Hotmail ma odświeżony interfejs, a także szereg mechanizmów, dzięki którym jest szybsza i jeszcze łatwiejsza w obsłudze.

Nowe funkcje w najnowszej odsłonie usługi Windows Live Hotmail to m.in.:

  1. Web Messenger. Często bywa tak, że przyjaciele, z którymi mamy kontakt przez komunikator Messenger, mają także konta Hotmail. W takim wypadku zyskujemy łatwy podgląd w to, kto jest online, bezpośrednio ze skrzynki pocztowej, z poziomu której można teraz prowadzić e-rozmowy.
  2. Osobisty listonosz. Co powinien zrobić użytkownik, korzystający z usług pocztowych Onet.pl, Wirtualnej Polski lub Gmail, a także ze skrzynki Hotmail? Żaden kłopot, ponieważ jedna skrzynka Hotmail pozwala zarządzać wieloma zewnętrznymi kontami – to prawdziwa oszczędność czasu.

A oto inne, nowe funkcje Hotmail, warte natychmiastowego wypróbowania!

  1. Stale rosnąca pojemność. Pojemność konta powiększa się wraz z potrzebami użytkownika, dzięki czemu zawsze masz dużo miejsca na ważne emaile i pliki – już nigdy nie będziesz się martwić kasowaniem wiadomości, które mogą być potrzebne. Funkcja ta zakłada przyrost zajętości skrzynki w rozsądnym tempie.
  2. §   Jedna lista przyjaciół i pełna integracja z serwisem Messenger. Od tej pory jeden, centralny interfejs posłuży do zarządzania twoimi kontami Messenger i Hotmail. Możliwy jest także import kontaktów z innych sieci i otrzymywanie powiadomień przez komunikator Messenger za każdym razem, gdy nadchodzi nowa wiadomość email.
  3. Nowe, świetne filtry antyspamowe. Napięty plan dnia? Ostatnia rzecz, której w takiej sytuacji potrzebujemy, to spam wciskający się między ważne emaile. Jednak nie ma powodów do zmartwień, ponieważ Hotmail pomaga odfiltrować śmieciowe emaile. Ma również znakomite funkcje zabezpieczające.
  4. Mobilna poczta. Po prostu wpisz mobile.live.com w swojej telefonicznej przeglądarce i zaloguj się podając swoje Windows Live ID.
  5. Kanał „Co nowego”. Strona „Dzisiaj”, pokazująca się za każdym razem po wysłaniu emaila, wyświetla informacje o tym, co robią nasi przyjaciele, rodzina i znajomi. Kanał „Co nowego” pokazuje aktywność naszych kontaktów nie tylko w sieci Windows Live, ale także w zewnętrznych serwisach, z których korzystają, takich jak Facebook, Twitter czy Flickr.
  6. Dostęp przez POP3. Funkcja ta umożliwia obsługę poczty Hotmail za pomocą dowolnego programu pocztowego w telefonie komórkowym lub na komputerze – może to być również Windows Live Mail bądź Microsoft Office Outlook.

Windows Live Hotmail wchodzi w zestaw usług Windows Live, które ułatwiają i uprzyjemniają komunikację i współdzielenie materiałów ze znajomymi  w obrębie internetowych serwisów zarówno firmy Microsoft, jak i zewnętrznych. Nową odsłonę usług Windows Live znaleźć można pod adresem www.windowslive.com

Windows Live oferuje zaktualizowane i ulepszone mechanizmy współdzielenia zdjęć, obsługi poczty elektronicznej i komunikatorów, a także integrację z wieloma zewnętrznymi serwisami. W skład usługi wchodzą także darmowe, gotowe do pobrania aplikacje z pakietu Windows Live Essentials,
które poprawiają komfort pracy w systemie Windows, upraszczając i czyniąc dużo przyjemniejszym korzystanie z cyfrowych treści, które użytkownicy przechowują w telefonach komórkowych, na komputerze i na stronach internetowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu