W poszukiwaniu pomysłu na prezent

Urodziny, imieniny i święta to okazje, które cieszą, ale i przynoszą ze sobą znany każdemu kłopot – zakup prezentu. Jak szybko wybrać coś oryginalnego i jednocześnie nie powtarzać pomysłów? Odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów jest nowa internetowa wyszukiwarka prezentów Carmeno,pl.
Według badań TNS OBOP z 2008 roku już 5 mln internautów robi zakupy w sieci. Część z tych zakupów stanowią oczywiście prezenty. Ilość stron oferujących upominki oraz gama proponowanych przez nie produktów może przyprawić o zawroty głowy. Wyszukiwarka prezentów Carmeno.pl powstała, aby pomóc Internautom w znalezieniu najbardziej odpowiedniego prezentu dla bliskich i znajomych, bez względu na ich wiek i zbliżającą się okazję.

Carmeno.pl oferuje wiele możliwości wyszukiwania odpowiedniego upominku. Poszukiwanie według kryteriów takich jak wiek, płeć, okazja lub kategoria produktu uzupełnione jest przez notes z opcją dodawania, porównywania i przechowywania pomysłów na prezent. W serwisie znajduje się także kalendarz, w którym można zaznaczyć ważne dla użytkownika daty. Carmeno.pl z odpowiednim wyprzedzeniem przypomni o zbliżającym się wyjątkowym dniu.

W wyszukiwarce Carmeno.pl działa również Pogotowie Prezentowe. Każdej osobie, której nie uda się znaleźć pomysłu na prezent i napisze maila na adres pogotowie@carmeno.pl w ciągu 24h zostanie udzielona pomoc w postaci nadesłanych pomysłów na prezent. Wystarczy tylko dokładnie określić oczekiwania wobec upominku.

– Wyszukiwarka Prezentów Carmeno.pl powstała, ponieważ kocham obdarowywać swoich bliskich. Wręczanie prezentów jest o niebo przyjemniejsze, niż ich otrzymywanie. W poszukiwania i zakup odpowiedniego prezentu niejednokrotnie wkładałam dużo czasu i serca.

Tworząc Carmeno.pl chciałam umożliwić Internautom znalezienie w szybki i sprawny sposób idealnie dopasowanego prezentu dla bliskich, rodziny, przyjaciół czy znajomych. Carmeno.pl ma również spełniać platformę wymiany doświadczeń, gdzie Internauci mogą wymienić się pomysłami na temat prezentów lub poprosić o radę w znalezieniu właściwego podarunku. – Mówi Marta Kobińska, właścicielka wyszukiwarki prezentów Carmeno.pl.

W sieci odnaleźć można tysiące próśb i zapytań internautów, którzy szukają inspiracji lub gotowego pomysłu na prezent. Carmeno.pl posiada  szeroki wybór narzędzi wyszukiwania i ogromną gamę gotowych pomysłów. To najważniejsze atuty, dzięki którym wyszukiwarka chce zdobyć serca rzeszy Internautów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu