Tylkopiękni.pl – randki bez rozczarowań

Elegancki, ekskluzywny i nie dla wszystkich. Nowy serwis randkowy tylkopiekni.pl już w swoich głównych założeniach jest kontrowersyjny. Realizując ideę randek bez rozczarowań jasno określa zasady: brzydkim wstęp wzbroniony.

Tylkopiekni.pl to, jak sama nazwa mówi, serwis społecznościowy dla ludzi pięknych. Wśród użytkowników już na wstępie przeprowadzana jest ostra i profesjonalna selekcja, której dokonuje znany warszawski fotograf, od wielu lat związany ze światem mody i reklamy.

Poza niekoniecznie miłą wszystkim, a zwłaszcza odrzuconym, koncepcją Tylko Pięknych, jest to witryna wyróżniająca się na tle innych tego typu stron, przejrzystością oraz  intuicyjną i przyjazną użytkownikom nawigacją. Sprawna wyszukiwarka „pięknych” pozwala łatwo znaleźć i nawiązać relacje z innymi przyjętymi osobami, którym można także  wysłać wiadomość lub ocenić umieszczone przez  nich zdjęcia. Najwyżej oceniani użytkownicy trafiają do specjalnego rankingu. Wszystkie opcje w serwisie dostępne są dopiero po zarejestrowaniu oraz pomyślnym przejściu selekcji.

Firma Media Ambassador na potrzeby strony zaprojektowała wygląd serwisu oraz architekturę, a także spięła je z prostym panelem zarządzającym moderacją użytkowników i treściami w serwisie. Powstała zatem funkcjonalna witryna bez brzydkich i bez rozczarowań . Życzymy miłej zabawy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu