TANDBERG Profile nowe możliwości

Powiększona oferta zapewnia elastyczne rozwiązania komunikacji wideo HD w celu poprawy innowacyjności firmy, organizacji pracy zespołowej i zacieśnienia relacji z klientami.

Według analityków Frost&Sullivan w najbliższym czasie rynek wideokonferencji znacznie wzrośnie. Niezależnie od wielkości firmy, nowe technologie pozwalają na czerpanie korzyści i oszczędności dzięki wykorzystaniu połączeń wideokonferencyjnych.

Firma TANDBERG potwierdzając swoje zaangażowanie w innowacje na szybko rozwijającym się rynku Telepresence i systemów wideokonferencyjnych. zaprezentowała rozszerzoną linię produktów serii Profile.

Rozbudowana seria TANDBERG Profile oferuje trzy nowe opcje monitorów panoramicznych LCD (42-calowy, 65-calowy lub dwa monitory 65-calowe), rozdzielczości HD-1080p i przyjazny interfejs użytkownika. System ten wchodzi w skład całościowego rozwiązania firmy TANDBERG do zapewnienia dostępu oraz kompleksowego zarządzania inteligentnymi usługami sieciowymi. System TANDBERG Profile współpracuje z wszystkimi zgodnymi ze standardami systemami wideokonferencyjnymi i typu telepresence.

„TANDBERG zapewnia wysokiej jakości technologię, która dzięki swej elastyczności może być dostosowana do istniejących rozwiązań u klientów. Możliwość rozbudowy posiadanych systemów z pewnością przyciągnie nowych klientów. TANDBERG kontynuuje wprowadzanie innowacji i dostarczanie wyjątkowych produktów,  serią Profile potwierdza swoją pozycję lidera na rynku”.- powiedział Roopam Jain, główny analityk, Frost & Sullivan.

„Wideokonferencje okazują się być kluczem przewagi konkurencyjnej we wszystkich typach i na wszystkich szczeblach organizacji. Rozszerzona oferta Profile, to zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości wideo dostępnego dla wszystkich ” – powiedział Fredrik Halvorsen, TANDBERG CEO. „Podobnie jak wszystkie nasze produkty, seria Profile umożliwia użytkownikom dostęp do najwyższego poziomu współpracy grupy poprzez połączenie z klientami i współpracownikami na każdym systemie – od TelePresence po najprostsze zestawy biurkowe. Nikt nie jest pominięty, niezależnie od tego z jakiego systemu korzysta”.

Seria TANDBERG Profile obejmuje:

  1. ·    Nowy Profile 65″ Dual obsługiwany przez najbardziej zaawansowany, wielokrotnie nagradzany na rynku Codec C90. System ten przeznaczony jest do biur zarządu, audytoriów i dużych sal konferencyjnych. Dwa 65 – calowe monitory, pozwalają uczestnikom na połączenia  jakości HD z wieloma grupami użytkowników i jednoczesną prezentację na drugim monitorze innych multimediów.

zd1TANDBERG Profile 65″ Dual

  • Nowy Profile 65″, obsługiwany przez Codec C60, idealny do dużych sal.
  • Profile 52″, obsługiwany przez Codec C60, jest idealny na spotkania zespołów roboczych i do salek konferencyjnych. Profil 52″ Dual posiada dodatkowy wyświetlacz w trybie pełnoekranowym.
  • Profile 42″, obsługiwany również przez Codec C60 lub Codec C20plus, jest idealnym rozwiązaniem do małych sal konferencyjnych.

Profile 42″ z kodek C20plus jest dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw. Całkowicie zintegrowany system jest łatwy w konfiguracji i użyciu oraz zapewnia pełną rozdzielczość HD dla połączeń typu punkt-punkt.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu