Kasztelan Niepasteryzowane – smak świeżego piwa, prosto z browaru, teraz przez cały rok

  • by

Kasztelan Niepasteryzowane, wariant z portfela Carlsberg Polska, do tej pory dostępny tylko w sezonie wiosenno-letnim, będzie produktem całorocznym. Dzięki temu konsumenci ceniący smak świeżego, niepasteryzowanego piwa, będą mogli cieszyć się unikalnym smakiem niezwykle cenionego przez nich Kasztelana Niepasteryzowanego o każdej porze roku.

„Decyzję o całorocznej sprzedaży Kasztelana Niepasteryzowanego podjęliśmy z uwagi na rosnącą popularność tego piwa i szeroko zgłaszane zapotrzebowanie ze strony naszych konsumentów i partnerów handlowych, by produkt ten był dostępny także poza sezonem letnim. Mamy nadzieję, że ta decyzja ucieszy wszystkich miłośników świeżego, niepasteryzowanego piwa z Browaru Kasztelan Sierpc, którzy chcą cieszyć się jego smakiem o każdej porze roku. Chcemy, by Kasztelan Niepasteryzowane zdobywał także nowe, szerokie grono konsumentów, ceniących wyjątkowe walory smakowe naszego piwa.” – mówi Marcin Chyliński, Brand Manager marki Kasztelan.

Kasztelan Niepasteryzowane dostępny jest w butelkach zwrotnych 0,5l w północnej części województwa mazowieckiego i województwie kujawsko-pomorskim, w najlepszych punktach sprzedaży detalicznej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu