„Różowy gaming” w CyberTV 36i6

W piątek tj. 6 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się wyjątkowy program internetowej telewizji lookr.tv w ramach cotygodniowych transmisji projektu CyberTV 36i6. Na studyjnej kanapie tuż obok prowadzącego Piotra ‘neqsa’ Lipskiego zasiądą dwie utalentowane reprezentantki płci pięknej na co dzień zajmujące się profesjonalnym graniem w zespole Saycom Gamer.

Piątkowy program poświęcony będzie przede wszystkim rozmowie na temat żeńskiej sceny e-sportowej, która z dnia na dzień zyskuje coraz większe zainteresowanie oraz grono zwolenników. Na liczne pytania w tym m.in. czy warto grać i uprawiać żeński gaming w Polsce oraz jakie korzyści w tym obszarze niesie ze sobą cybersportowa aktywność odpowiadać będą Magdalena 'ameczka’ Staniek oraz Aneta 'Fantasia’ Koper. Podczas transmisji poruszony zostanie również temat największego wydarzenia kobiecej sceny gry Counter-Strike 1.6 czyli międzynarodowego turnieju Pan-European Tournament.

Dla przypomnienia, program odbędzie się na żywo w piątek 6 listopada o godzinie 18.00. Podczas audycji udostępniony zostanie dla użytkowników LajfCzat, za pomocą którego będzie można zadawać pytania gościom znajdującym się w studio.

Transmisja dostępna będzie pod adresem: http://cybersport.pl/cybertv_studio

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu