Sektor farmaceutyczny zaczyna zarabiać – Wola Info w Biofarmie

Sektor farmaceutyczny to kolejny nowy obszar, w którym  z powodzeniem zadebiutowała  Wola Info. Warszawski integrator wdrożył w Biofarmie nowoczesny system obiegu dokumentów.
Biofarm Sp. z o.o., znany polski producent leków i  suplementów diety zdecydował się na wdrożenie oprogramowania eCTDmanager. To wysokiej jakości funkcjonalna aplikacja, zaprojektowana do zbierania dokumentacji i kompilowania z niej elektronicznych dossier w oparciu o powszechny standard dokumentu technicznego eCTD.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Wolą Info. Dzięki inwestycji znacznie skróciliśmy czas produkcji dokumentacji oraz ograniczyliśmy koszty drukowania i wysyłania papierowych zgłoszeń –  zaznacza Agnieszka Kazikowska, Kierownik ds. Rejestracji firmy Biofarm. Zaimplementowane oprogramowanie pozwoliło ponadto usprawnić proces archiwizacji,  ułatwia dostęp do danych i dostarczanie elektronicznych dokumentów oraz pomaga w zarządzaniu zmianami i nowymi wersjami dokumentów.

Sektor farmaceutyczny to jeden z nowych, ważnych rynków, na których Wola Info zaczęła aktywnie działać. Przypomnijmy, że w kwietniu br. spółka zorganizowała seminarium poświęcone „Praktycznemu zastosowaniu standardu eCTD w procesie rejestracji leków”. Partnerami Woli Info były firmy PharOS i Extedo. Spotkanie zgromadziło ponad trzydziestu przedstawicieli branży farmaceutycznej. Zlecenie z Biofarmu to pierwsze z kilku wdrożeń w tym segmencie rynku. – Naszym celem jest stały rozwój posiadanych kompetencji. Jednym z nowych rynków na którym je z powodzeniem budujemy jest rynek farmaceutyczny-  – podkreśla Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu