Radio w Internecie zbliża narody

STACJA WSCHÓD – to nowość w najpopularniejszym radiu internetowym – Open FM. Stacja Wschód to miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby odbyć muzyczną podróż przez świat: niebanalnej, alternatywnej muzyki rosyjskiej, białoruskiej i ukraińskiej. Na jedno kliknięcie można przenieść się bezpiecznie za naszą wschodnią granicę, poczuć zabużański klimat przez 24 godziny na dobę. Radio jest dostępne bezpośrednio z komunikatora GG oraz ze strony www.open.fm.

W Stacji Wschód można znaleźć głównie utwory wschodniej sceny alternatywnej, która dzięki zespołom takim, jak 5’Nizza czy NRM jest dobrze znana naszej publiczności. A jeśli nie, to łatwo można nadrobić te zaległości słuchając właśnie Stacji Wschód w Open F.

Друга Ріка, Воплі Відоплясова, Алёна Винницкая, Ляпис Трубецкой, Мотор’ролла – to tylko namiastka tego, co można znaleźć w Stacji Wschód. Nowa stacja powstała we współpracy z ukraińskim oddziałem GG Network i wschodniego odpowiednika polskiego Open FM – platformy www.online.fm. Nr GG Stacji Wschód to GG:490 – wystarczy go dodać do swojej listy kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu, aby na bieżąco otrzymywać informacje, co jest grane na Wschodzie.

– Szykujemy już kolejne stacje, by jeszcze lepiej zaspokoić gusta muzyczne naszych słuchaczy. Już teraz jesteśmy niekwestionowanym numerem jeden wśród stacji internetowych, a nasz następny krok to radio numer jeden wśród wszystkich stacji dostępnych w necie – mówi Rafał Sokalski, dyrektor programowy Open FM

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu