Master Telecom zdobywcą medalu Innowacje 2009

Spółka MASTER TELECOM na tegorocznych Targach Technicon Innowacje 2009 zaprezentowała autorski system QSMASTER CALL CENTER, który został wyróżniony i nagrodzony medalem Kapituły Konkursowej.

Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji Technicon to międzynarodowe spotkanie branży naukowo-technicznej, które odbyło się w Gdańsku po raz piąty w dniach 28-29 października. Impreza promuje wynalazców, ośrodki naukowo-badawcze, instytuty i firmy przyczyniające się do postępu technologicznego. Najnowszą wersję swojego systemu zaprezentowała tam również gdyńska firma MASTER TELECOM, która rozwija projekty komunikacyjne w technologii IP oraz wdraża autorskie oprogramowanie QSMASTER CALL CENTER służące do usprawnienia komunikacji z klientami.

Kapituła Konkursowa wyróżniła innowacyjne rozwiązania techniczne zawarte w QSMASTER, który dostarcza gotowe rozwiązanie czterech najważniejszych potrzeb przedsiębiorstw usługowych: możliwie ciągłej dostępności obsługi klienta, szybkości nawiązywania połączeń, jakości i kompetencji w komunikacji oraz szybkości w rozwiązaniu spraw. Systemy komunikacyjne gdyńskich inżynierów są już z powodzeniem wykorzystywane w przedsiębiorstwach usługowych i telemarketingowych, przez sklepy internetowe, agencje turystyczne i ubezpieczeniowe, firmy spedycyjne i operatorów telekomunikacyjnych. Wszędzie tam, gdzie wydajność i jakość obsługi ma największy wpływ na skuteczność sprzedażową i budowanie trwałych relacji z klientami. Zawarte w jednym systemie narzędzia umożliwiają zwiększanie zasięgu każdego biznesu a jednocześnie pozwalają na szczegółową kontrolę związanych z tym inwestycji.

Spółka Master Telecom rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i nadzorem systemów telekomunikacyjnych dla firm, instytucji, operatorów sieci i dostawców usług. Spółka mająca swoją siedzibę w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym opracowuje innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w telekomunikacji, komunikacji internetowej, edukacji i e-marketingu. Poprzez portal TELEAKADEMIA.PL Spółka popularyzuje nowoczesne systemy komunikacji IP oraz organizuje szkolenia i kursy dla użytkowników oraz administratorów tych systemów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu