Kaspersky Lab Polska współpracuje z ING

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, rozpoczął współpracę z ING Bankiem Śląskim. Wspólna akcja dotyczy poradnika „E-lementarz Internetu” oraz programu Bankujesz-kupujesz.

„E-lementarz Internetu” jest bezpłatnym poradnikiem przygotowanym przez ING Bank Śląski. Akcja powstała z myślą o nowych i początkujących użytkownikach komputerów oraz Internetu. Zadaniem elementarza jest pomoc w stawianiu pierwszych kroków w Internecie, w tym m.in. zwrócenie uwagi na aspekt bezpieczeństwa w sieci. Nakład „E-lementarza Internetu” to 1 milion. Poradnik będzie dostępny, między innymi, w oddziałach ING Banku Śląskiego oraz księgarniach. Uzupełnieniem podręcznika jest portal www.elementarz-internetu.pl.

Kaspersky Internet Security 2010 za darmo przez trzy miesiące

Wszyscy, którzy odwiedzą placówkę ING Banku Śląskiego mogą odebrać kupon promocyjny upoważniający do skorzystania z bezpłatnej trzymiesięcznej licencji na oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2010. Do otrzymania licencji wymagana będzie bezpłatna rejestracja (nie później niż 31 stycznia 2010 r.) na stronie www.ingbank.kaspersky.pl.

Kaspersky Internet Security 2010 taniej w Bankujesz-kupujesz

Klienci ING Banku Śląskiego, którzy uczestniczą w programie Bankujesz-kupujesz (www.bankujesz-kupujesz.pl) mają możliwość zakupienia oprogramowania Kaspersky Internet Security 2010 w bardzo atrakcyjnej cenie.

„Współpraca z ING Bankiem Śląskim jest dla nas bardzo cenna, ponieważ dużą wagę przywiązujemy do działalności edukacyjnej” – mówi Jacek Chmielewski, menedżer ds. projektu w Kaspersky Lab Polska. „Bezpieczeństwo w przypadku bankowości elektronicznej ma szczególne znaczenie, dlatego cieszymy się, że dzięki współpracy z ING możemy zwiększać świadomość użytkowników komputerów w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu, nie tylko do wykonywania płatności online. Miłym dodatkiem jest to, że klienci ING będą mogli nabyć nasze oprogramowanie w atrakcyjnej cenie” – dodaje Chmielewski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu