D-Link i Kaspersky Lab podpisały umowę w celu rozszerzenia funkcjonalności produktów z serii NetDefend

Firma Kaspersky Lab przystąpiła do programu D-Linka Global Alliance jako partner technologiczny. Umowa ta umożliwi marce D-Link rozszerzenie funkcjonalności rozwiązań UTM (Unified Threat Management – ujednolicone zarządzanie zagrożeniami) i przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa sieci.

Dzięki porozumieniu z Kaspersky Lab firma D-Link będzie mogła zaoferować lepsze zabezpieczenia w swoich produktach z serii NetDefend, przeznaczonych do ochrony danych w sieci przed atakami szkodliwego oprogramowania. Oba przedsiębiorstwa połączą swoje działania marketingowe, aby promować wspólne rozwiązania oraz tworzyć nowe, uzupełniające się produkty i usługi.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że taka firma, jak Kaspersky Lab, przystąpiła do naszego programu Global Alliance” – komentuje Roman Napierała, dyrektor zarządzający firmy D-Link w Europie Wschodniej. „Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu jest ona liderem w swojej branży. Oferuje nie tylko skuteczne zabezpieczenia treści internetowych, ale również programy antywirusowe i zabezpieczenia urządzeń mobilnych”.

„Bardzo nas cieszy, że możemy zacieśnić relacje z firmą D-Link” – mówi Peter Merkulov, wiceprezes działu Technology Alliance w firmie Kaspersky Lab. „Aby skutecznie zabezpieczyć systemy naszych klientów przed zagrożeniami w warunkach ciągłego wzrostu cyberprzestępczości, musimy połączyć wiedzę i doświadczenie obu firm – D-Link w zakresie technologii sieciowych oraz Kaspersky Lab w zwalczaniu szkodliwego oprogramowania”.

D-Link i Kaspersky Lab współpracowały ze sobą jeszcze przed zawarciem tego porozumienia, wdrażając rozwiązanie SafeStream firmy Kaspersky Lab w urządzeniach DFL-260 i DFL-860 UTM firmy D-Link.

Więcej informacji o programie Global Alliance firmy D-Link i możliwościach przystąpienia do niego znajduje się pod adresem http://alliance.dlink-intl.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu