Brytyjska agencja konsultingowa b-focused ltd zamierza wspierać promocję Polski przed Euro 2012

b-focused ltd rozpoczyna działalność na rynku polskim pod marką ‘polska-focused’ aby pomóc Polskim miastom, organizatorom imprez sportowych oraz sponsorom w promocji przez sport oraz przed Euro 2012.

Prowadząc działalność w Polsce, b-focused zamierza wykorzystać wieloletnie doświadczenie międzynarodowe oraz dogłębną znajomość polskiego rynku sportowego. Rezultatem ma być efekt synergii i unikatowa oferta usług doradczych, która ma służyć promocji Polski w kontekście Euro 2012.

„Rozpoczynamy działalność w Polsce ponieważ dostrzegamy rosnące zapotrzebowanie polskiego rynku na dostęp do specjalistycznych usług konsultingowych w obszarze sportu. Zbliżające się dwie ważne imprezy sportowe: Euro 2012 oraz Igrzyska Olimpijskie London 2012 to wielka szansa dla polskiego sportu, ale także dla polskich firm oraz miast. Szansa na rozwój, promocję ale przede wszystkim zaistnienie na rynku międzynarodowym. Chcemy już teraz pokazać jak skutecznie te możliwości wykorzystać i jak nie stracić ogromnej szansy na promocję Polski” – mówi Marzena Bogdanowicz, Prezes b-focused ltd.

Doświadczenie w integrowaniu praw sportowych i projektów biznesowych oraz budowaniu trwałych i efektywnych relacji pomiędzy sportem a biznesem, specjalistyczna wiedza na temat legislacji i możliwości wykorzystania praw Olimpijskich czy wreszcie doświadczenia we współpracy z Olimpijczykami to główne atuty firmy. Na rynku polskim b-focused ltd zamierza skoncentrować się na dwóch kluczowych obszarach działalności: skutecznej promocji Polski oraz polskich miast w kontekście Euro 2012 i Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz na specjalistycznym doradztwie dla komitetów organizacyjnych i aplikacyjnych międzynarodowych imprez sportowych.

„Pojawienie się b-focused ltd w Polsce nie jest przypadkowe – Polska i Wielka Brytania będą w najbliższych latach areną dwóch wielkich, globalnych wydarzeń sportowych. Współpraca z b-focused ltd stwarza polskim organizacjom sportowym, miastom i firmom zupełnie nowe możliwości promocji. Jako wyspecjalizowana agencja konsultingowa z międzynarodowym doświadczeniem b-focused ltd proponuje zupełnie nową jakość oraz całkowicie nowy sposób realizacji projektów sportowych. Wierzymy głęboko w efekt synergii, jaki daje połączenie doświadczeń z rynku brytyjskiego oraz znajomości uwarunkowań rynku sportowego w Polsce” – dodaje Jarek Semrau, Country Manager b-focused ltd.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu