Alior Bank dla klientów IKEA

Alior Bank podpisał umowę z IKEA, specjalistą w zakresie meblowania i urządzania wnętrz, dotyczącą sprzedaży ratalnej we wszystkich sklepach IKEA w Polsce. Oferta będzie dostępna już od 1 grudnia 2009 roku.Alior Bank przygotował dedykowaną ofertę kredytów ratalnych dla klientów IKEA. Kredyt do 40 000 zł na 36 miesięcy, dostępny jest bez zaświadczenia o zarobkach oraz bez wpłaty własnej. Wystarczy tylko ustna deklaracja o dochodach i dowód osobisty, aby cieszyć się udanymi i jeszcze większymi zakupami w sieci sklepów IKEA. Niezbędne formalności związane z przyznaniem kredytu będzie można załatwić już od 1 grudnia br. w Punktach Obsługi Kredytowej znajdujących się we sklepach IKEA na terenie całego kraju.

„Nawiązanie współpracy z tak istotnym partnerem jakim jest IKEA, to dla nas kolejny krok do zwiększenia akcji kredytowej dla klientów indywidualnych oraz wyraz zaufania, jakim Alior Bank cieszy się wśród globalnych graczy na rynku polskim” – mówi Cezary Smorszczewski, wiceprezes zarządu Alior Banku. „Jest to dla nas wyjątkowa okazja dotarcia z naszą atrakcyjną ofertą do jeszcze szerszego grona osób. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna obsługa oraz uproszczona procedura udzielania kredytów zapewnią poczucie komfortu klientom IKEA” – dodaje Cezary Smorszczewski.

Alior Bank sukcesywnie rozwija ofertę kredytów dla klientów indywidualnych. Podpisanie umowy z IKEA, to kolejny krok po przejęciu portfela pożyczek i kredytów ratalnych banku HSBC Polska, którego celem jest umocnienie pozycji banku w tym segmencie rynku. Podobnie jak w przypadku innych produktów finansowych znajdujących się w ofercie Alior Banku, również nowe kredyty ratalne charakteryzuje minimum formalności oraz przejrzystość zasad ich udzielania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu