Padł rekord!

W październiku, liczba unikalnych użytkowników serwisu www.ciufcia.pl przekroczyła 259 tysięcy (źródło: Gemius Traffic). Ciufcia.pl to przede wszystkim IDEA wspólnego spędzania czasu z dzieckiem pomagająca dzieciom i rodzicom w procesie wszechstronnego rozwoju i budowaniu wzajemnych relacji.

– „Jest nam bardzo miło, że idea wspólnej, edukacyjnej zabawy podoba się rodzicom i dzieciom tak, że gościmy już w ponad połowie polskich domów z dostępem do internetu”.- mówi Rafał Han, pomysłodawca i twórca serwisu.

Ciufcia.pl to unikalny projekt w polskim Internecie, który dostarcza rodzicom nowoczesnych narzędzi edukacyjnych w formie wspólnej zabawy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Ciągła praca nad jakością i ulepszaniem zawartości serwisu, jak również kreatywność i zaangażowanie zespołu wzniosły portal na wyżyny popularności. Ma odzwierciedlenie  w coraz większym zainteresowaniu wśród potencjalnych reklamodawców, zaciekawionych niestandardowymi formami komunikacji z rodzicami.

Z serwisu edukacyjnego Ciufcia.pl korzysta coraz więcej rodziców z dziećmi i to właśnie dla nich twórcy przygotowali kolejne niespodzianki – serwis wspierający naukę angielskiego przedszkolaków – www.zosiaikevin.pl, oraz prawdziwą kopalnię wiedzy dla dzieci w wieku 6 -10 lat – www.tajemniczakuchnia.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu