Nowość w ofercie Accor Services – zestaw kuponów rabatowych Beneficio Club

Accor Services, międzynarodowy emitent kart i kuponów przedpłaconych, wprowadził na polski rynek nowy produkt – zestaw kuponów rabatowych pod marką Beneficio Club. Promocje dostępne są dla użytkowników kuponów podarunkowych Ticket Compliments Premium i pozwalają im na zrealizowanie świątecznych zakupów w korzystniejszych cenach w kilkunastu ogólnopolskich sieciach detalicznych.

Przed świętami Bożego Narodzenia firma Accor Services po raz pierwszy dołącza do emitowanych przez siebie kuponów podarunkowych Tickets Compliments Premium bezpłatny zestaw kuponów rabatowych Beneficio Club. Oferty promocyjne Beneficio Club pozwalają użytkownikom na dokonanie zakupów świątecznych w korzystniejszych cenach, w ogólnopolskich sieciach detalicznych, które przystąpiły do programu promocyjnego organizowanego przez Accor Services.

Książeczka kuponów rabatowych Beneficio Club będzie wydawana dwa razy w roku: z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Pierwsza gwiazdkowa edycja książeczki jest dołączana do zamówień na kupony podarunkowe Ticket Compliments Premium składanych w okresie od 1 października do 15 grudnia 2009 r.

Użytkownicy, którzy otrzymają kupony Beneficio Club z tegorocznej edycji, będą mogli skorzystać ofert promocyjnych sięgających nawet 20% z różnych kategorii produktowych i usługowych (m.in.: wyposażenie domu, zdrowie i uroda, artykuły dla dzieci, podróże, restauracje, moda). W tym roku kupony rabatowe będzie można zrealizować w ogólnopolskich sieciach handlowo-usługowych, takich jak: Electro World, Leroy Merlin, Chicco, Smyk, Orbis Grupa Hotelowa, Orbis Travel, Paris Optique, Vision Express, Super-Pharm, Telepizza, Time Trend.

Oferta Beneficio Club jest dostępna dla organizatorów konkursów, programów motywacyjnych i lojalnościowych – skierowanych do kontrahentów, pracowników działów sprzedaży i konsumentów –  którzy w sezonie bożonarodzeniowym złożą zamówienia na kupony podarunkowe Ticket Compliments Premium.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu