Urządzenia Prosecure UTM i Prosecure STM – wysoka jakość potwierdzona w testach

Oba urządzenia zabezpieczające firmy NETGEAR: STM ProSecure, przeznaczony do użytku w dużych firmach, oraz UTM ProSecure dedykowany sektorowi MSP, w wyniku przeprowadzonych testów, zostały uznane za najskuteczniejsze w swoich kategoriach.

Miercom, jedna z czołowych światowych organizacji certyfikujących, przeprowadziła test sieciowych urządzeń zabezpieczających przeznaczonych do użytku w dużych firmach i korporacjach. W testach porównawczych urządzenia NETGEAR ProSecure STM pokonały trzy konkurencyjne urządzenia czołowych producentów, uzyskując wynik o ponad 50% lepszy od konkurencji. Szczegółowe dane dotyczące testów dostępne będą na początku listopada pod adresem http://www.miercom.com/.

Również urządzenia z serii UTM ProSecure, linia dedykowana małym i średnim firmom, została uznana za najlepsze urządzenia w swojej kategorii. AV-Test GmbH oraz Tolly Group, dwie międzynarodowe organizacje stojące na straży bezpieczeństwa urządzeń i systemów od zagrożeń wirusowych oraz malware’owych, przeprowadziły test, w którym urządzenia NETGEAR wypadły najlepiej, osiągając skuteczność czterokrotnie większą od rozwiązań konkurencji. Stało się tak dzięki obsłudze ponad miliona sygnatur wirusowych przez ProSafe UTM, podczas gdy konkurencyjne sprzęty dysponują liczbą od 3000 do 60000. Wyniki testów dostępne są na witrynie Tolly Group: www.tolly.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu