Przejdź do treści

SITA nagrodzona złotym laurem 2009

Tagi:

Firma SITA wyróżniona została prestiżową nagrodą ZŁOTY LAUR 2009 podczas XIII edycji konkursu zorganizowanego przez miesięcznik Mała Firma przy współudziale Związku Rzemiosła Polskiego oraz Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług.

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, potrafiących połączyć wspaniałe wieloletnie tradycje z nowoczesnością. Firm, które umiejętnie poruszają się po rynku krajowym i zagranicznym, inwestując w nowe technologie i tworząc kolejne miejsca pracy. Promowane są osoby i organizacje, które potrafią sprostać konkurencji, wykazują się profesjonalizmem w zarządzaniu i logistyce. Złote Laury przyznawane są przedsiębiorcom, którzy w minionych latach mocno zaangażowali się w proces unowocześniania firmy, zakładu, placówki handlowej. Podnosili jakość świadczonych usług, poprzez doskonalenie metod zarządzania. Nagradzane są firmy, spełniające wymogi obowiązujące w krajach Unii Europejskiej.

Gala wręczenia nagród odbyła się 28 października w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie. Złoty Laur 2009 jest kolejną, przyznaną w tym roku nagrodą dla firmy SITA. Z początkiem roku, firma uhonorowana została również dwoma innymi prestiżowymi nagrodami: Europejskim Certyfikatem Bezpieczeństwa oraz Certyfikatem Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości.

SITA cieszy się uznaniem swoich Klientów od prawie 20 lat. Ta skuteczna i przełomowa metoda nauki języków obcych za pomocą relaksu, stosowana jest podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych prowadzonych przez certyfikowanych lektorów. Wielokrotnie była wybierana do realizacji kursów językowych finansowanych ze środków unijnych przez jednostki odpowiedzialne za przydział tych środków i ich poprawne wykorzystanie. Szkoły językowe SITA proponują kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz włoskiego. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu swoich Klientów, SITA wprowadziła również kursy specjalistyczne: Business English oraz Marketing English.