Przejdź do treści

Poleć Cyberarenę36i6 znajomym i wygraj nagrody

Organizatorzy internetowej platformy Cyberarena36i6 przygotowali kolejną niespodziankę dla wszystkich miłośników gier komputerowych. Na uczestników wyjątkowej akcji „Poleć platformę Cyberarena36i6” czeka 500 nagród o łącznej wartości 13 000 złotych! Graczu, jeśli jeszcze nie posiadasz konta GOLD to najwyższy czas, abyś zarejestrował się na stronie www.cyberarena36i6.pl i wziął udział w tym i następnych prestiżowych konkursach i promocjach przygotowanych z myślą o „złotych” użytkownikach.

Zasady akcji są proste. Każdy uczestnik platformy Cyberarena36i6 posiadający status GOLD zdobywa punkty za rejestrację poleconych przez siebie nowych, a zarazem „złotych” użytkowników internetowego projektu Cyberarena36i6. Za każdego zapisanego w ten sposób gracza, użytkownik otrzymuje 1 punkt. Pierwsza osoba z określoną ilością punktów na swoim koncie otrzyma wymienione poniżej nagrody:

1. Pierwsza osoba, która zdobędzie 60 punktów otrzyma:
– głośniki Logitech G51, kamerę Pro 9000 i grę CD-Projekt
2. Dwie pierwsze osoby, które zdobędą po 50 punktów otrzymają:
– klawiatury Logitech G19 i grę CD-Projekt
3. Pięć pierwszych osób, które zdobędzie po 40 punktów otrzyma:
– myszki Logitech G9 i grę CD-Projekt
4. Dziesięć pierwszych osób, które zdobędzie po 30 punktów otrzyma:
– pady Logitech Chillstream
5. Pięćdziesiąt pierwszych osób, które zdobędzie po 20 punktów otrzyma:
– doładowania 36.6 wartości 50 zł
6. Sześćdziesiąt pierwszych osób, które zdobędzie po 15 punktów otrzyma:
– pendrive’y 4GB Cyberarena36i6
7. Siedemdziesiąt pięć pierwszych osób, które zdobędzie po 10 punktów otrzyma:
– koszulkę i podkładkę Cyberarena36i6
8. Trzysta pierwszych osób, które zdobędzie po 5 punktów otrzyma:
– podkładkę Cyberarena36i6

Cyberarena 36i6 to wirtualna platforma stworzona z myślą o ogromnej rzeszy graczy, którzy ponad wszystko cenią sobie masowe rozgrywki w sieci bez względu na porę dnia czy nocy.  Rejestrując się na internetowej stronie www.cyberarena36i6.pl użytkownicy otrzymują możliwość rywalizacji w licznych wirtualnych turniejach i rankingach w najbardziej popularne gry komputerowe. To pierwszy w Polsce taki projekt, który nie koncentruje się tylko na e-sportowcach, ale również na bardzo licznym gronie zwykłych graczy. Z tego też względu rankingowe zmagania realizowane są w formie standardowej rozgrywki na serwerach. Taki zabieg pozwala trafić do szerokiej grupy graczy, którzy do tej pory spędzali swój czas na zwykłej elektronicznej zabawie w sieci.