Masy Kremówkowe – nowość od firmy Bakalland!

Firma Bakalland – lider na polskim rynku bakalii, dodał do swojego portfolio nowe produkty – masy krówkowe. Ten wygodny w użyciu produkt, oferowany w trzech wariantach smakowych, z pewnością zwróci uwagę konsumentów wspaniałym smakiem i przystępną ceną. Produkty te  stanowią naturalne rozszerzenie dotychczasowego kierunku rozwoju firmy Bakalland, która już zasłynęła na rynku, linią mas do ciast (makową oraz szarlotkową).
Masy krówkowe w trzech wariantach smakowych: kajmakowym, orzechowym i kokosowym, są produktem całkowicie naturalnym – nie zawierają konserwantów, stanowiąc zdrowy i  niezastąpiony dodatek do ciast i deserów.

Są pakowane w wygodne puszki (400 g), z systemem otwierania easy open. Bogactwo smaków pozwala na różnorodne zastosowanie – od nadzienia do ciast, babeczek czy rogalików, po kusząco smaczny dodatek do lodów czy legumin. Po otwarciu są od razu gotowe do użycia – nie wymagają kilkugodzinnego gotowania, co na pewno ucieszy nie jedną gospodynię.

Na wypadek niezapowiedzianych gości warto mieć w zapasie puszkę masy krówkowej i na przykład paczkę babeczek. Przygotowanie pysznego deseru trwa 3 minuty, zjedzenie go jeszcze krócej, ale wspomnienia fantastycznego smaku pozostaną na długo.

W odróżnieniu od masy makowej, która jest kupowana głównie przed świętami, masy krówkowe można wykorzystywać przez cały rok, oszczędzając czas i pieniądze, a jednocześnie zbierając komplementy i zdobywając miano doskonałej pani domu. Firma Bakalland – producent wysokiej jakości produktów –  poleca swoje masy do całorocznych deserów – na imieniny, urodziny, czy kinderbale; jako doskonały dodatek do wafli, lodów, ciast – podawane zarówno na zimno jak i do zapieczenia.

Masa krówkowa o smaku kajmakowym – powszechnie znana jako „kajmakowa” czy ”karmelowa”; pyszny składnik deserów i mazurków wielkanocnych, popularnych na całym świecie

Masa krókwowa o smaku kokosowym – oryginalny smak kokosa; kokos to jeden z najpopularniejszych bakalii używanych do wypieków

Masa krówkowa o smaku orzechowym- orzechy laskowe to bardzo popularny dodatek do słodyczy i deserów

Masy krówkowe Bakalland dostępne będą w 3 smakach, cena opakowania to około 5 PLN, za 400 g.

  1. ·    Masa krówkowa standard
  2. ·    Masa krówkowa o smaku orzechowym
  3. ·    Masa krówkowa o smaku kokosowym
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu