Akademia Prawa: każdy student ma „prawo” do nas dołączyć

Interesujesz się prawem? Szukasz praktyk, wiadomości o szkołach prawniczych lub aktualnych wiadomości z Twojej uczelni? Zapraszamy do naszej Akademii, gdzie każdy ma swoje prawa!

Portal „e-prawnik.pl” oddaje w ręce internautów nową sekcję: http://e-prawnik.pl/akademia/, dedykowaną każdej młodej osobie, która chce być na bieżąco z prawem. Studenci znajdą w naszej Akademii informacje z każdej dziedziny prawa, które podajemy w postaci fiszek, skryptów i innych form, przyjaznych młodym użytkownikom.

Przykłady pism procesowych, akty prawne, kodeksy czy wzory umów okażą się przydatne nie tylko studentom prawa, lecz wszystkim tym, którzy dążą do zgłębiania swojej wiedzy lub mają problem natury prawnej. Dla studentów przygotowaliśmy szereg informacji dotyczących aplikacji (ustawy, terminy, opłaty) oraz obszerną bazę z ofertami praktyk z różnych kancelarii i miast na terenie całego kraju.

Przyszli studenci znajdą w Akademii informacje o uczelniach prawniczych z całej Polski (min. adresy dziekanatów czy nr telefonów), żacy sprawdzą natomiast terminy egzaminów oraz zapoznają się z aktualnymi wydarzeniami z własnych uczelni.

Przygotowujesz się do egzaminów i masz problem z nauką? Zajrzyj na nasze forum i wymień się notatkami z innymi studentami lub przedyskutuj nurtujące Cię kwestie. U nas każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i opublikować w Akademii swój artykuł.

Zadbaliśmy również o dobre samopoczucie żaków. Po ciężkim dniu na uczelni zapraszamy do odwiedzenia podsekcji „Prawo na wesoło”, gdzie zamieszczono zabawne anegdoty z życia uczelni, oraz dowcipy o prawnikach.

Chętni mogą wziąć udział w przygotowywanych przez redakcję portalu „e-prawnik.pl” konkursach z ciekawymi nagrodami, zarówno rzeczowymi jak i w postaci praktyk dla studentów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu