Sukces pisany szminką

Wrocławianka w finale konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman roku 2008. Dr Agnieszka Bliżanowska, założycielka Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm z Wrocławia znalazła się w gronie 10 finalistek ogólnopolskiego konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2008. Konkurs promuje kobiety aktywne i skuteczne
w biznesie. Dr Agnieszka Bliżanowska została wybrana z grona kilkudziesięciu właścicielek firm, dyrektorek zarządzających i kobiet pełniących kluczowe stanowiska w przedsiębiorstwach z całej Polski.

Problemami dermatologii estetycznej zajmuje się od ponad dziesięciu lat. Od 2007 roku prowadzi własny gabinet medyczny. Centrum WellDerm powstało dzięki pasji i zaangażowaniu jej samej i bliskich jej osób. – Pod koniec lat 90., kiedy rozpoczynałam pracę, dermatologia estetyczna w Polsce dopiero raczkowała. W ostatnim czasie dokonał się ogromny postęp   medyczny i  technologiczny, ale też zmiana w sposobie myślenia Polaków o profesjonalnym dbaniu o zdrowie skóry. Centrum WellDerm powstało jako naturalna odpowiedź na te potrzeby – mówi dr Agnieszka Bliżanowska. Bizneswoman roku 2008 zostanie wyłoniona w głosowaniu jury w składzie:  Irena Eris, Ewa Zimny, Grażyna Piotrowska – Oliwa, Halina Kustosz, Adam Szejnfeld, Mirosław Błaszczyk, Ludwik Sobolewski, Przemysław Gdański i Dariusz Grzywaczewski.

Laureatkę konkursu poznamy 24 listopada podczas uroczystej gali w Warszawie. Organizatorami akcji są radio PIN i BRE BANK S.A.

Dr Agnieszka Bliżanowska to pomysłodawczyni i założycielka Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu ze specjalizacją z dermatologii. Problemami dermatologii estetycznej zajmuje się od 10 lat. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w zawansowanych technikach odmładzania skóry, nowoczesnej terapii trądziku i leczeniu łysienia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu