Stylowe weekendy obniżek w Galerii Handlowej Solvay Park

Od piątku do niedzieli 6, 7, 8 oraz 13, 14, 15 listopada, rodzinne centrum handlowe Solvay Park przy ul. Zakopiańskiej 105 w Krakowie, zaprasza na „Stylowe weekendy super obniżek” – nawet do 70%  w sklepach galerii.  Galeria Handlowa Solvay Park zaprasza wszystkich Klientów do odnalezienia swojego jesiennego stylu w ofercie butików i sklepów z odzieżą, obuwiem, galanterią oraz dodatkami, a także w drogerii i sklepach jubilerskich. Aż sześć dni weekendowych, stylowych obniżek pozwoli Paniom, Panom, młodzieży i dzieciom, ubrać się w wyjątkowych cenach, od stóp do głów, zarówno w stylu sportowym, jak i miejskim, wybrać torebkę lub teczkę, buty a nawet biżuterię i kosmetyki.

W dwa najbliższe weekendy na każdego klienta, który odwiedzi centrum czeka „Przewodnik po modzie i najlepszych ofertach” – uniwersalny poradnik, dzięki któremu dowiemy się jak dopasować strój idealny do sylwetki i typu urody oraz, co najważniejsze,  zgodnie z najnowszymi trendami mody. Oprócz porad stylistki przewodnik zawiera informacje o specjalnych ofertach rabatowych w sklepach galerii.

Dla Klientów, którzy odwiedzają GH Solvay Park z dziećmi, dużym ułatwieniem jest możliwość pozostawienia pociechy pod fachową opieką w centrum zabaw Kids Play, który przygotował promocje – w najbliższe weekendy druga godzina zabawy będzie gratis. Pozwoli to rodzicom na spokojne oglądanie, wybieranie i dokonywanie zakupów.

Po zakupach i zabawie na pyszną kawę i ciastko zapraszają kawiarnie, a na smaczny posiłek restauracje.

GH Solvay Park czynna jest w dni powszednie od godziny 9.00 do 21.00, w niedziele od 10.00 do 21.00 . Serdecznie zapraszamy!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu