Praktycy.com z nowym klientem

Agencja Praktycy.com rozpoczęła współpracę z firmą Nantes, producentem innowacyjnych, unikatowych na polskim rynku kosmetyków opartych na nanotechnologii. Praktycy będą odpowiedzialni za kompleksowe wsparcie marketingowo-PR-owe związane z otwarciem pierwszej w Polsce specjalistycznej Kliniki Zdrowia i Urody „Nantes”.

Agencja zajmie się przygotowaniem koncepcji wydarzenia, hasła promocyjnego oraz strategii reklamowej, opracowaniem kreacji reklamowych, doborem i zakupem mediów. Do zadań Agencji należy także realizacja niestandardowych działań typu performance marketing i organizacja konkursu SMS-owego towarzyszącego głównej kampanii reklamowej. Umowa obejmuje dodatkowo obsługę PR-ową wydarzenia oraz koordynację przebiegu samego eventu, jak i organizację imprez towarzyszących, w tym pokazów naukowych.

W ofercie Nantes znajdują się kosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji ciała i skóry twarzy. Zostały opracowane w oparciu o nowatorskie na polskim rynku badania nad modelowaniem i zmianą struktury cząsteczek wody, co umożliwiło poprawę jej właściwości. Dzięki połączeniu odpowiednio dobranych ziół z unikalnym osiągnięciem nanotechnologii kosmetyki Nantes pozwalają, wnikając głęboko w skórę, poprawić mikrocyrkulację skóry i osiągnąć efekt właściwego nawilżenia skóry.

Nantes to kolejny klient, który w ostatnim czasie dołączył do portfolio agencji. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Praktycy podpisali długookresowe umowy na obsługę PR-ową i marketingową m.in. z jedną z największych grup internetowych w Polsce – Grupą Fotka wraz z serwisami zależnymi, firmą Smava Poland – spółka córka europejskiego lidera rynku Social Lending, obsługującą portal pożyczek i inwestycji społecznościowych smava.pl, firmą doradczą 4 Results specjalizującą się w optymalizacjach biznesowych oraz z jednym z liderów pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych firmą Artefakt. W związku z dynamicznym rozwojem agencji oraz nowymi projektami Praktycy stale zwiększa zatrudnienie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu