Nagroda Najlepszy Partner w Biznesie dla Muzodajni

Muzodajnia.pl – największa internetowa platforma z muzyką do legalnego ściągania za grosze – została wyróżniona przez miesięcznik “Home&Market” nagrodą Najlepszy Partner w Biznesie w kategorii “Projekty strategiczne”. W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono, że innowacyjność Muzodajni, przygotowanej przez największą polską sieć komórkową Plus, stała się przełomem na polskim rynku.

“Muzodajnia to jedna z najtańszych i najbardziej innowacyjnych ofert na polskim i europejskim rynku, dostępna w wariantach dostosowanych do potrzeb różnych grup klientów” – czytamy w uzasadnieniu.

Serwis Muzodajnia.pl został uruchomiony przez sieć Plus w 2008 r. Obecnie za jego pośrednictwem dostępne jest kilkaset tysięcy utworów z różnych gatunków muzyki za bardzo niską cenę. Zasoby Muzodajni są systematycznie uzupełniane  o najnowsze przeboje.

Nagrodę Najlepszy Partner w Biznesie redakcja miesięcznika „Home & Market” przyznaje co roku przedsiębiorstwom i instytucjom, które uznane zostały przez środowisko biznesowe za rzetelne, godne zaufania i najpełniej spełniające oczekiwania swoich klientów i partnerów. Uroczysta gala wręczenia nagród Najlepszy Parter w Biznesie odbyła się wieczorem 26 października w hotelu Intercontinental w Warszawie. W imieniu sieci Plus nagrodę odebrał Piotr Żak, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów i Usług ds. Pozyskiwania i Rozwoju Kontentu.

– Nagroda “Home&Market” to kolejne potwierdzenie tego, że Muzodajnia spełnia oczekiwania użytkowników i jest dobrym projektem również w sferze biznesowej – podkreśla Piotr Żak. – Rosnąca z tygodnia na tydzień liczba użytkowników serwisu pokazuje, że stanowi on atrakcyjną, legalną alternatywę dla pirackiego ściągania plików muzycznych z Internetu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu