Zostań GOLD’em i wygrywaj nagrody

Organizatorzy internetowej platformy Cyberarena36i6 dedykowanej wszystkim miłośnikom gier komputerowych rozpoczęli akcję „Zamień konto SILVER na GOLD”. Każdy użytkownik strony Cybersport.pl będzie miał możliwość bezpłatnego otrzymania startera sieci 36.6 o nominale 9 złotych, który upoważnia do udziału w prestiżowych turniejach, rozgrywkach i konkursach Cyberareany36i6. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie, zarejestruj się już dziś i weź udział w wirtualnej zabawie.

Aby móc w pełni cieszyć się z funkcjonalności konta GOLD wystarczy zarejestrować się na stronie www.cybersport.pl oraz  poprawnie wypełnić znajdujący się na niej formularz, dzięki któremu pod wskazany wcześniej adres przesłany zostanie bezpłatnie starter 36i6. Status GOLD zostanie automatycznie przyznany przez administratorów strony, dzięki czemu  gracz będzie mógł wziąć udział w wirtualnej rywalizacji o cenne nagrody rzeczowe platformy Cyberarena36i6. Dodatkowo, wśród uczestników akcji „Zamień konto SILVER na GOLD” wylosowanych zostanie 100 osób, które otrzymają klawiatury, podkładki, gry CD-Projekt, kubki USB, pendrive’y, kamerki i pady firmy Logitech.

Cyberarena 36i6 to wirtualna platforma stworzona z myślą o ogromnej rzeszy graczy, którzy ponad wszystko cenią sobie masowe rozgrywki w sieci bez względu na porę dnia czy nocy.  Rejestrując się na internetowej stronie www.cyberarena36i6.pl użytkownicy otrzymują możliwość rywalizacji w licznych wirtualnych turniejach i rankingach w najbardziej popularne gry komputerowe. To pierwszy w Polsce taki projekt, który nie koncentruje się tylko na e-sportowcach, ale również na bardzo licznym gronie zwykłych graczy. Z tego też względu rankingowe zmagania realizowane są w formie standardowej rozgrywki na serwerach. Taki zabieg pozwala trafić do szerokiej grupy graczy, którzy do tej pory spędzali swój czas na zwykłej elektronicznej zabawie w sieci.

Cybersportowa akcja potrwa do 23 listopada bieżącego roku lub do wyczerpania starterów. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.cybersport.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu