Zakręcona nowość w PIZZA HUT

Lasagne Neapolitana to najnowsza propozycja w jesiennym menu sieci restauracji PIZZA HUT. Oryginalny, innowacyjny kształt zakręconych „gniazdek”, w jakim oferowana jest LASAGNE NEAPOLITANA, w połączeniu ze starannym doborem jej składników sprawia, że jest to potrawa nie tylko smaczna, ale także niebanalna – przeznaczona dla najbardziej wymagających Klientów.

Nowe danie oferowane jest w dwóch wersjach: CARNE – z farszem bolońskim, przygotowanym na bazie mielonego mięsa i mozzarelli z dodatkiem aromatycznego sosu pomidorowego oraz wegetariańskiej VERDI – ze szpinakiem, mozarellą i ziarnami słonecznika, których smak uzupełnia delikatny sos beszamelowo-śmietanowy. Oba dania oferowane są w menu Pizza Hut w sekcji „Na ucztę”, a zatem jako sycące dania główne.

„Oferta makaronów w naszym menu jest bardzo bogata.” – mówi Izabela Winsztal Senior Brand Manager Pizza Hut Pizza Hut. „LASAGNE NEAPOLITANA stanowi w tej ofercie pozycję szczególną ze względu na nietypową formę w jakiej jest podawana. Zawinięte w „gniazdka” płaty makaronu wyglądają oryginalnie, pozwalają na lepszą ekspozycję składników dania, świetnie prezentują się na talerzu. Mają jeszcze tę zaletę, że łatwo się nimi dzielic, jeśli lubimy w towarzystwie wzajemnie próbować różnych potraw.”

LASAGNE NEAPOLITANA to kolejna pozycja w specjalnej ofercie premium restauracji Pizza Hut, którą latem tego roku zainaugurowało wprowadzenie Pizzy NEAPOLITANA.

„Smak LASAGNE NEAPOLITANA najlepiej podkreśli dobrze dobrane wino z naszej karty – do mięsnej CARNE warto spróbować argentyńskiego, półwytrawnego Pampas del Sur Red z aromatem czerwonych owoców, z wersją VERDI najlepiej komponować będzie się delikatne, włoskie Bel Colle Bianco.” – dodaje Izabela Winsztal.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu