Pizza Hut otwarta we Wrocławskiej Wzorcowni

21 października otwarta została we Włocławku kolejna, 53. na polskim rynku, restauracja sieci Casual Dining  Pizza Hut. Otwarcie miało miejsce w świeżo zrewitalizowanej Wzorcowni we Włocławku – miejscu wyjątkowym ze względu na zabytkową, XIX-wieczną architekturę dawnej fabryki fajansu, w której mieści się galeria handlowa i nowoczesne rozwiązania urbanistyczne całego kompleksu. Już pierwszego dnia restaurację odwiedziło ponad 700 osób.

Najnowsza restauracja ma doskonałą lokalizację, która sprzyja częstym odwiedzinom Gości. Umiejscowiona na parterze centrum wychodzi na znajdujący się w samym centrum Wzorcowni Plac Grodzki, który stanowi serce całego kompleksu – miejsce spotkań i odpoczynku. Jego aranżacja (fontanny, mała architektura, oświetlenie) tworzy atmosferę doskonale współgrającą z charakterem i wystrojem restauracji Pizza Hut.

„Wzorcownia to dla Pizza Hut miejsce właściwie idealne.” – mówi Izabela Winsztal, Brand Manager Pizza Hut. „Ma się wrażenie, że to nowa dzielnica w samym centrum miasta, która ma swój niepowtarzalny klimat, m.in. dzięki zachowaniu zabytkowej architektury. Jest idealnym miejscem spotkań w gronie przyjaciół czy romantycznych spacerów we dwoje. Pizza Hut, z panującą tu przyjazną atmosferą, w naturalny sposób „wnika” w taki właśnie klimat. Mam nadzieję, że Goście naszej nowej restauracji, odwiedzając ją przy różnych okazjach, będą czuli się u nas naprawdę wyjątkowo.”

Otwarciu restauracji we Wzorcowni towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Goście odwiedzający nową restaurację częstowani byli specjalnie na tę okazję przygotowanym tortem. Otrzymywali także w prezencie zaproszenie na darmowy lunch, do wykorzystania przy następnych wizytach.

Nowa restauracja już od pierwszych dni przygotowała oferty specjalne. HUT LUNCH to oferta skierowana do osób, które na co dzień często rezygnują z lunchu z powodu braku czasu. Pizza Hut oferuje im „15 złotych w 15 minut”, czyli gwarancję podania lunchu w 15 minut, w atrakcyjnej cenie 15 złotych, codziennie od poniedziałku do piątku, do godziny 15-tej. Zestaw lunchowy można komponować w zależności od upodobań, mając do wyboru kilka rodzajów pizzy, makarony zapiekane w piecu i bar sałatkowy oraz kilka dodatków, w tym mini deser. Studenci mogą za okazaniem legitymacji skorzystać  z oferty Studencka 15! decydując się na 15% zniżki na dowolne danie z bogatego menu restauracji Pizza Hut lub lunch za 15 zł w 15 minut.

Pizza Hut jest światowym liderem wśród sieci restauracji Casual Dining – od ponad 50 lat propaguje ideę jedzenia poza domem, dzielenia się dobrą kuchnią i wyjątkowymi chwilami, spędzonymi w przyjaznej, życzliwej atmosferze. To restauracje na każdą okazję, o bogatej i różnorodnej ofercie. Menu, inspirowane kuchnią śródziemnomorską, zaskakuje nie tylko różnorodnością dań, ale także harmonijną kompozycją smaków. Może przypaść do gustu zarówno tym, którzy preferują dania lekkie, czy wegetariańskie, jak i tym którzy szukają potraw bardziej treściwych. W karcie, poza pizzą oferowaną na trzech rodzajach ciasta, w tym wyjątkowym, kruchym i cienkim cieście Neapolitana, można znaleźć także świetne makarony, ciekawe dania z pieca, lekkie sałatki, znakomite desery i drinki. Tę ofertę wzbogaca dobrze skomponowana karata win. W menu można także znaleźć sugestie doboru wina do konkretnych potraw.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu